24 січня 2022, 16:40

Не чекай, а дій: прості правила допоможуть відчути себе щасливим

Якщо щастя – це стан душі, то якщо дотримуватися певних правил, можна навчитися отримувати насолоду від життя.

Не чекай, а дій: прості правила допоможуть відчути себе щасливим

Бути вдячним і частіше посміхатися – перші кроки на шляху до щастя. Говорити "дякую" треба всім і за все. Дякувати новому дню за можливість його прожити, рідним і близьким за підтримку та допомогу, а водію таксі за те, що швидко домчав на роботу.

Посміхатися вранці у ліжку, розплющуючи очі після сну. Випромінювати радість, тому що вона заразлива, виходячи від однієї людини, повертається до неї від інших. Посміхатися самому собі, покращуючи настрій перехожих. Милуватися та пишатися своїм зображенням у дзеркалі, не намагаючись вишукувати недосконалості у своїй зовнішності.

Знаходити позитивні моменти, але не у всьому. Якщо звільнили з роботи, то згадати, що колеги заздрили, а начальник недооцінював, отже, це на краще. Але коли стосунки себе віджили, то треба сміливо йти: позитивним моментом стане не довготерпіння, а бажання відпустити, щоб розпочати все спочатку.

Важливо оточувати себе добрими й успішними людьми, спілкування з якими подарує багато радості та надихне на звершення. Дбати про себе, вкладати гроші, час і сили й в особисте зростання, і у тіло. Бути розумною та доглянутою не егоїзм, а можливість підвищити самооцінку та настрій.

Робити добрі справи, бо так простіше відчувати себе потрібним, а значить щасливим. Розібратися у собі, знайти хобі та присвячувати час улюбленій справі. Коли людина зайнята тим, що їй до душі, вона щаслива по-справжньому.

Раніше ми повідомляли, що допоможе людині втілити мрії у життя, на думку психолога.

Нагадаємо, поради психолога допоможуть змінити ваше життя на краще.

Автор: Алина Романенко

Останні новини