6 січня 2024, 20:03

Як захистити свій організм від руйнівного впливу негативних емоцій

У період війни проблема негативних емоцій є ще більш актуальною через стресову ситуацію у країні.

Як захистити свій організм від руйнівного впливу негативних емоцій

Емоції впливають на самопочуття людини: позитивні прискорюють одужання, а жити у полоні негативних небезпечно. Крім того, негативні емоції заважають об'єктивно сприймати реальність і ухвалювати зважені рішення. Ось чому так важливо вміти їх контролювати.

Про це повідомляє Діалог. UA.

У критичних ситуаціях, коли накриває хвилею негативу, найкраще, що можна зробити, - відсторонитися від того, що відбувається, переключити свою увагу на щось інше. Можна зробити це у буквальному сенсі слова, мовчки покинувши компанію токсичних людей, тим сам уникаючи конфлікту. Також є сенс переміститися в інше, більш приємне та комфортне місце.

Якщо просто піти від ситуації або людини, яка була причиною негативних емоцій, ніякої можливості немає, то варто хоча б зуміти пропустити весь негатив повз себе, не слухаючи та не приймаючи близько до серця образливі слова та вчинки оточуючих. Як варіант можна дивитися на людину та не чути, перебувати всередині неприємної ситуації, але її на собі не відчувати, думаючи про своє, вдаючись до приємних спогадів або мріючи.

Один із дієвих способів - діалог із собою, нагадування про те, що жодна людина чи ситуація не варта душевного спокою. Усе це має бути зроблено з любові до себе, з розумінням того, що себе треба берегти, що життя одне та тому час точно не варто витрачати на негатив.

Раніше ми повідомляли, за якими показниками здоров'я варто стежити заради гарного самопочуття та довголіття.

Автор: Алина Романенко

Останні новини