3 липня 2024, 13:45

"Це просто чари", – дієтолог назвала чарівний напій, з якого всім потрібно починати ранок

За словами дієтолога, ранок кожної людини має починатися зі склянки теплої води з лимоном.

"Це просто чари", – дієтолог назвала чарівний напій, з якого всім потрібно починати ранок

Як зазначили у виданні Express, шанувальники здорового способу життя давно поінформовані про велику користь теплої води з лимоном, хоча багато людей про це досі навіть не чули.

Дієтолог Айслінн Кембридж вказала на перевагу цього простого чудодійного напою та порадила вживати його щодня вранці, навіть якщо вам не подобається тепле питво.

"Щойно людина прокидається вранці, вона має відразу ж зволожити свій організм, адже це відмінно знижує кров'яний тиск, - каже експерт. - Чашка теплої води з лимоном - це просто диво, яке зможе зарядити вас енергією".

Крім того, Кембридж розповіла, як правильно вживати таку воду на ніч, щоб уранці почуватися набагато бадьоріше.

"Якщо ви поїли та лягаєте спати вже через 1-2 години, то це тільки посилить ситуацію. Ваш організм нормально не зможе відпочити та переварити їжу, що у результаті вплине ще й на настрій. Я раджу почекати не менше 3-4 годин після прийому їжі, та тільки потім переходити на сон", – сказала Кембридж.

Також дієтолог згадала про використання штучних підсолоджувачів, таких як аспартам, які можуть бути більш шкідливими, ніж звичайний цукор і негативно впливати на кишечник. Особливо це варто звернути увагу тим, хто дотримується здорового життя.

Пропонуємо дізнатися, як впливає кава на ризик передчасної смерті та скільки чашок на день можна пити, за рекомендаціями фахівців.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини