29 жовтня 2021, 17:02

Щастя у дітях: кому зі знаків зодіаку зірки пророкують поповнення у сім'ї у 2022 році

Кому зі знаків зодіаку астрологи пророкують відчути радість від народження дітей, а для кого поповнення у сім'ї у 2022 році буде несподіванкою

Щастя у дітях: кому зі знаків зодіаку зірки пророкують поповнення у сім'ї у 2022 році

Діти приносять радість у життя своїх батьків, але не завжди їх поява може бути запланованою. Деколи зірки дарують людям приємні несподіванки, такі як поповнення сімейства. Астрологи розповіли, кому зі знаків зодіаку 2022 рік подарує дітей.

Скорпіон

Палкий і пристрасний Скорпіон немов створений для кохання. Його природний магнетизм полонить серця. Сильні та наполегливі, ці люди вміють ставити перед собою цілі та досягати їх. Але часом у їхні життєві плани вносить корективи сама доля.

Щось подібне з багатьма Скорпіонами може статися у 2022 році: з'явиться можливість перемкнути свою увагу від важливих справ на нового члена сім'ї.

Звістка про вагітність, швидше за все, виявиться несподіванкою та зненацька застане влітку. Зірки нагадують про те, що потомство буде результатом щирих почуттів, які палають у серці Скорпіона, тому перспектива поповнення сім'ї має принести радість.

Риби

Містичних і мрійливих Риб часто називають романтичними та закоханими. Якщо така людина віддала своє серце партнерові, то буде хорошим батьком. Інша річ, що вагітність може виявитися незапланованою та станеться це, швидше за все, восени.

Лякатися не варто: цьому факту зрадіє не лише обранець, а й вся рідня. Близькі люди почнуть піклуватися і всіляко опікуватися майбутньою матір'ю. Якщо їхня увага буде надмірною, то є сенс про це сказати. Важливо знати, що малюк зможе зміцнити стосунки між батьками.

Телець

Дізнатися про майбутню появу на світ дитини Телець може у грудні. Для партнера новина виявиться бентежною, тому його слід підготувати, перш ніж це повідомляти. Майбутнім батькам бажано разом відвідувати спеціальні курси та морально налаштовуватися, усвідомлюючи тягар відповідальності. Зірки рекомендують Тельцю позбутися шкідливих звичок, щоб вагітність протікала добре.

Раніше ми повідомляли про те, кому пощастить у 2022 році згідно з Китайським гороскопом.

Дізнатися, хто розбагатіє у листопаді, згідно з Китайським гороскопом, можна з нашої публікації.

Рекомендуємо прочитати про те, кому Павло Глоба пророкує зміни у житті та несподіванки в грудні.

Автор: Алина Романенко

Останні новини