2 листопада 2021, 17:15

Як місячне затемнення у листопаді вплине на деякі знаки зодіаку: астропрогноз від Влада Росса

Для трьох знаків зодіаку місячне затемнення у листопаді стане періодом додаткових переживань, які захочеться якнайшвидше подолати.

Як місячне затемнення у листопаді вплине на деякі знаки зодіаку: астропрогноз від Влада Росса

Астролог Влад Росс назвав три знаки зодіаку, для яких місячне затемнення 19 листопада може бути нелегким випробуванням у житті. Але якщо в одних виникнуть проблеми зі здоров'ям, то в інших каменем спотикання будуть стосунки у сім'ї – справа може дійти навіть до розлучення. Найбільше впливу від затемнення слід очікувати у долі Тельця, Лева та Водолія.

Про це повідомляє Діалог. UA.

Телець

Працьовитим Тельцям доведеться багато працювати, але це не застрахує їх від несумлінних бізнес-партнерів, які можуть зрадити. Крім розчарувань і проблем на роботі, може виникнути скандал з обранцем. Через відсутність довіри та порозуміння між партнерами сімейне життя Тельця ризикує опинитися під загрозою. Астролог припускає, що у деяких представників цього сузір'я дійде справа до розлучення.

Лев

Тяжко у місячне затемнення у листопаді буде Левам. Неприємності градом сипатимуться на їх голови. Є можливість посваритися з сусідами, рідними та близькими людьми. Зірки рекомендують тримати свої емоції під контролем, виявити дипломатичність і не піддаватися на чужі провокації. Високий ризик того, що у Лева помре хтось із членів сім'ї, а з домашніми виникатимуть постійні непорозуміння та сварки.

Водолій

Під прицілом невдач у місячне затемнення у листопаді опиниться Водолій. Проблеми виникатимуть у сфері роботи. Можуть понизити на посаді, чи обставини складуться для представників цього знаку зодіаку не найкращим чином.

Скорпіон

Єдиним, кому місячне затемнення у листопаді обіцяє успіх, буде Скорпіон. Коли нічного світила практично не буде видно, у цих людей додадуться життєві сили, що допоможе досягти успіху у різних сферах життя. Задумане вдасться легко реалізувати, а події у житті Скорпіона почнуть складатися саме так, як йому давно хотілося.

Раніше астролог Влад Росс розповів, хто зі знаків зодіаку розбагатіє у листопаді.

Кому зірки пророкують щастя в особистому житті у листопаді, можна дізнатися із нашого матеріалу.

Рекомендуємо прочитати у нашій публікації, хто буде улюбленцем Фортуни наприкінці осені.

Автор: Алина Романенко

Останні новини