11 листопада 2021, 12:08

"Це дивно", – Шустер зізнався у зв'язках із дівчатами легкої поведінки

Шустер розповів про свій багатий досвід спілкування з жінками легкої поведінки у Москві та Коста-Риці.

"Це дивно", – Шустер зізнався у зв'язках із дівчатами легкої поведінки

Відомий російський журналіст і телеведучий Савік Шустер зізнався, що активно користувався послугами повій. В інтерв'ю українській журналістці Алесі Бацман Шустер заявив, що найвищий рівень повій, на його думку, у Москві та Коста-Риці.

Порушуючи питання, Бацман зазначила, що раніше сам Шустер розповів про багатий досвід звернення до жінок легкої поведінки.

"Треба заглиблюватися у це? Так, там усе гаразд", – заявив телеведучий.

За його словами, багатий досвід спілкування з повіями він пережив у Москві в середині 1990-х.

"Це дивно, але там практично не було дівчат без вищої освіти. Це були жінки дуже високого рівня", – заявив він.

Зазначимо, що Шустер двічі був одружений. Перша дружина Джанна – італійка. Від неї Шустер має 2 дітей, які мешкають в Італії.

Друга дружина, з якою Шустер був у шлюбі неофіційно, Ольга Невська. Вони почали жити разом із 2005 року, коли вона переїхала з Москви до Києва, але у 2012 році пара розлучилася.

Нагадаємо, Шустер довів Банкову до стресу, почавши "килимові бомбардування" "слуг".

Раніше журналіст зазначив, що отримав уже чотири щеплення від коронавірусу, але попри це він здав позитивний тест на COVID-19 під час поїздки до Італії. Тепер він знаходиться на самоізоляції, але почувається добре. За його словами, захворювання протікає безсимптомно.

Шустер наголосив на високому рівні італійського медобслуговування в умовах пандемії. Санітарна служба детально вивчила переміщення ведучого та його контакти, щоб обірвати ланцюжок поширення ковіду.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини