13 грудня 2021, 11:16

"Якого біса?" – Кличко обурений вчинком Ломаченка щодо прапора України

Кличко запитав Ломаченка про те, як міг боксер представляти свою рідну країну, не використовуючи її прапор.

"Якого біса?" – Кличко обурений вчинком Ломаченка щодо прапора України

Навколо боксера Василя Ломаченка продовжує спалахувати скандал у зв'язку з рішенням бійця відмовитися від прапора України після перемоги над ганцем Річардом Коммі. Зі звинуваченнями на адресу боксера виступив колишній чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко, обурившись через те, що Ломаченко на церемонію оголошення переможця вийшов без прапора рідної країни.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter Кличко процитував визначення патріотизму та почуття національної гордості, поставивши питання Ломаченку про те, як міг боксер представляти свою рідну країну, не використовуючи її прапор.

Пост Кличка було опубліковано англійською мовою.

"WTF", - обурився Кличко, який також опублікував фотографію Ломаченка із прапором Білгород-Дністровського, рідного міста боксера.

Раніше неоднозначний вчинок Ломаченка викликав скандал у соціальних мережах, де українці розкритикували поведінку боксера. Користувачі вважають, що Ломаченко свідомо пішов на провокацію, оскільки раніше ніколи не ігнорував український прапор під час своїх боїв.

Проте свій вчинок боксер так і не пояснив публічно, незважаючи на критику на свою адресу.

Поєдинок між Ломаченком і Коммі, що відбувся вранці 12 грудня за київським часом на арені "Медісон-сквер-гарден" у Нью-Йорку, закінчився перемогою українця одноголосним рішенням суддів. Тепер Ломаченко вважається неофіційним претендентом на чемпіонський бій із Комбососом.

Нагадаємо, шанувальники боксу звернули увагу, що Ломаченко не став виходити на ринг під державним прапором України, натомість він підняв над головою прапор рідного міста.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини