4 лютого 2022, 15:45

Російський коментатор Губернієв накинувся з образами на українського журналіста у Пекіні

Пізніше Губернієв спробував виправдатися за вчинок і перекласти провину на українського колегу.

Російський коментатор Губернієв накинувся з образами на українського журналіста у Пекіні

В олімпійському пресцентрі на Іграх у Пекіні стався конфлікт між російським спортивним телекоментатором Дмитром Губернієвим та англомовним журналістом в екіпіруванні збірної України.

На відео, яке можна подивитися на Telegram-каналі "Український Діалог", помітно, як Губернієв ображає колегу англійською мовою, називаючи його "невдахою" та "недолюдком".

Пізніше на своїх сторінках у соцмережах російський коментатор спробував виправдатися за вчинок і перекласти відповідальність за те, що сталося, на візаві. Губернієв повідомив, що випадково зачепив перегородку, де сидів чоловік у куртці збірної України, та вибачився, але його колега нібито почав обзиватися.

У коментарі російському "Спорт-Експресу" Губернієв додав, що людина, з якою у нього стався конфлікт, "зовсім не схожа на українця".

"Якась людина, абсолютно не схожа на українця, з гарною англійською мовою почала нецензурно висловлюватися, кричати у мій бік. Звісно, я сказав щось матюкливе", – розповів коментатор.

За попередніми даними, чоловіком, із яким стався конфлікт у Губернієва, виявився журналіст українського англомовного видання Lviv Today Лі Марк Ріні, саме тому він спілкувався з коментатором із РФ англійською мовою.

"Спорт-Експрес" уточнює, що український журналіст не захотів відповідати на запитання щодо інциденту з Губернієвим.

Тим часом головний редактор українського журналу "Футбол" Артем Франков повідомив, що неприязна бесіда між українським журналістом і Губернієвим могла статися на фоні з'ясування українсько-російських відносин, враховуючи сьогоднішні взаємини між країнами. Він також додав: інцидент не готувався журналістом українського видання: українська сторона не має наміру займатися такими провокаціями.

Нагадаємо, українські фігуристи Софія Голіченко й Артем Даренський заявили, що їм не забороняли спілкуватися російською мовою під час Олімпіади у Пекіні. При цьому вони натякнули, що українським атлетам не рекомендували контактувати з росіянами.

4 лютого у Пекіні офіційно стартували XXIV зимові Олімпійські ігри. Змагання відбуватимуться до 20 лютого включно.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини