28 листопада 2022, 12:22

Щенсний, один із найкращих воротарів ЧС-2022, підтримав Україну відомим гаслом: кадри

Один із найкращих воротарів на ЧС-2022 поляк Войцех Щенсний підтримав Україну після матчу зі збірною Саудівської Аравії.

Щенсний, один із найкращих воротарів ЧС-2022, підтримав Україну відомим гаслом: кадри

"Слава Україні", - сказав воротар збірної Польщі після перемоги над футболістами з Саудівської Аварії з рахунком 2:0. Войцех Щенсний є воротарем "Ювентуса" (Турин, Італія), а одружений з українкою Мариною Лученко.

25 листопада збірна Польщі грала проти саудитів, а після перемоги воротар поспілкувався з журналістами "Суспільного", де й видав знамениту фразу, інформує "Україна 365".

Варто зазначити, що сама гра закінчилася з рахунком 2:0, а Щенсний зумів парирувати 11-метровий удар. На сьогоднішній день за кількістю сейвів воротар збірної Польщі є найкращим на ЧС-2022.

Польський голкіпер відомий своєю підтримкою України. Уперше він висловився про війну 26 лютого, через два дні після вторгнення в Україну російської армії. Тоді він наголосив, що його дружина родом із Вінниці, а у жилах його сина тече й українська кров. У його домі багато працівників з України, саме тому він не може вдавати, що у сусідній країні нічого не сталося.

Коли Марині Лученко було два роки, її родина переїхала до Польщі. Зараз вона займається музикою та грає у кіно. У 2018 році у Марини та Войцеха народився син Ліам.

Гасло "Слава Україні!" з'явилося на початку ХХ століття у різних варіаціях. З 2018 року - військове вітання у ЗСУ.

Раніше ми повідомляли, що РФС готовий почати переговори з АФК щодо переходу російських футбольних клубів під егіду азіатського футболу.

Нагадаємо, жителі Астани передали чіткий привіт і послання Путіну, написавши на льоду відому фразу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини