14 лютого 2023, 15:41

ФК "Минай" дав офіційний коментар щодо бійки українських і російських футболістів у Туреччині

Усе почалося через п'яного росіянина, який нахамив працівниці турецького готелю, а потім і українцям, прокоментували у клубі "Минай".

ФК "Минай" дав офіційний коментар щодо бійки українських і російських футболістів у Туреччині

Представники українського футбольного клубу "Минай" (Закарпатська область) дали коментар з приводу конфлікту, що стався вчора, 13 лютого, у холі турецького готелю, передає ТГ-канал "Україна 365".

Бійка сталася через вельми зухвалу поведінку футболіста російського клубу "Шинник", який вийшов у хол голий і у нетверезому стані. Також, за словами представників клубу "Минай", російський спортсмен грубіянив співробітниці готелю, а потім почав вигукувати провокаційні слова також на адресу українських футболістів.

Крім того, у "Минаї" заявили, що інформація у російських ЗМІ про те, що нібито українські футболісти примушували співати гімн росіян, не відповідає дійсності та є навмисним фейком.

"Бійка дійсно сталася, але вже на поверсі, де зупинилися росіяни, та у рівних складах. Кількість постраждалих з боку "Шинника" лише підтверджує той факт, що росіяни своїх ще й як кидають", - резюмували у "Минаї".

Також наголошується, що коли українці пішли у свої номери, росіяни почали битися ще й між собою.

Тих, хто намагався зупинити сутичку, звинуватили в підтримці України. Втрутитися довелося місцевій поліції, щоб заспокоїти росіян.

До речі, на відео, яке вже стало вірусним у Мережі, можна помітити, що росіянин вискочив у хол готелю в одних трусах.

Також фейки росіян виправдовує той факт, що саме їм довелося виселитися з готелю, а не українцям.

Генеральний директор ярославського клубу "Шинник" Сергій Кулаков це підтверджує, щоправда, каже, що росіяни ухвалили рішення про виселення "самі" та їх нібито ніхто не виганяв.

Раніше з'явилися кадри масової бійки гравців українського клубу "Минай" і російського "Шинника", яка сталася у Туреччині.

Нагадаємо, російські хокеїсти спровокували бійку "стінка на стінку" з українцями та були побиті.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини