16 квітня 2023, 22:34

"Батьківщина-Мати!" – Собчак сколихнула РФ своїм привітанням Пугачової з днем народження

Ксенія Собчак спровокувала скандал і ризикує поповнити лави іноагентів, пафосно привітавши Примадонну з днем народження.

"Батьківщина-Мати!" – Собчак сколихнула РФ своїм привітанням Пугачової з днем народження

Російська журналістка Ксенія Собчак славиться тим, що дозволяє собі зухвалі вчинки та висловлювання щодо людей, незважаючи на чини та заслуги. Цього разу Ксенія ризикує поповнити ряди іноагентів, пафосно привітавши легендарну Примадонну з днем народження, який зірка святкує 15 квітня.

Архівне фото Собчак із привітанням Примадонни опублікував російський Telegram-канал "Горячие новости шоу-бизнеса", повідомивши про скандал, що назріває.

Цікава архівна фотографія, викладена Собчак у Мережу. На ній зображені представники російського шоу-бізнесу. У центрі великого столу сидить у розслабленій позі усміхнена Алла Борисівна зі своїм чоловіком Максимом Галкіним. Ліворуч від них режисер Федір Бондарчук з екс-дружиною. Фото було зроблено багато років тому, що легко можна визначити за молодими обличчями присутніх.

Підпис під знімком, зроблений Ксенією Собчак, свідчить: "Любимо Вас! Спасибі, що, як і раніше, Ви і є "Батьківщина-Мати". Знали б ми тоді, відпочиваючи у Куршавелі, які настануть часи та як по-різному складеться доля всіх, хто сидить за цим дружним столом".

Складно сказати, що російська журналістка хотіла сказати зверненням "Батьківщина-мати", але прозвучало це явно як грім серед ясного неба, особливо з огляду на те, як у Росії ставляться до уславленої Алли Пугачової та її чоловіка Максима Галкіна, якого оскаженіла країна записала до іноагентів.

Як відреагують каральні органи РФ на таке привітання Собчак "зрадників батьківщини", ми, швидше за все, дізнаємося найближчим часом.

Однак мільйони шанувальників прославленої співачки вочевидь згодні з Собчак і приєднуються до привітання Алли Борисівни з днем народження, бажаючи їй довгих років життя, а також любові та злагоди її сім'ї.

Нагадаємо, Алла Пугачова, яка залишила Росію, у кольорах прапора України зробила важливе зізнання.

Нещодавно українська співачка Тіна Кароль зробила несподіваний "подарунок" Пугачовій, відвідавши її в Ізраїлі: "Ми цього не афішували"

Раніше Собчак з'явилася та вибухнула звинуваченнями у Мережі.

Також Собчак втекла з РФ, її соратника заарештовано за "важкою" статтею.

Тим часом Собчак відмовилася назвати Путіна диктатором і влаштувала суперечку з власником бару уТбілісі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини