24 квітня 2023, 10:11

У Петербурзі влада обманним шляхом зірвала концерт Scally Milano, який скандував: "Нах** війну!" - відео

Дочка чиновниці Мізуліної поскаржилася у поліцію, що на концерті репера Scally Milano нібито хтось помер від передозування наркотиків.

У Петербурзі влада обманним шляхом зірвала концерт Scally Milano, який скандував: "Нах** війну!" - відео

У Санкт-Петербурзі член Громадської палати РФ, голова так званої "Ліги безпечного Інтернету" Катерина Мізуліна, донька сенатора Олени Мізуліної, зробила неправдивий донос у поліцію, після чого було зірвано концерт репера Scally Milano (Данила Дмитрієва). Відразу кілька відео з місця події розмістив відомий журналіст, блогер, політичний експерт Олександр Невзоров у своєму ТГ-каналі.

У "Гігант Хол", де виступав Scally Milano, нагрянули співробітники Управління з контролю за обігом наркотиків. Репер, виконавши першу пісню, став скандувати: "Нах** війну!" Його слова підхопив весь зал. Після цього правоохоронці наказали всім глядачам вийти, а артиста затримали.

Як повідомляється, до поліції надійшов сигнал від голови "Ліги безпечного Інтернету" Катерини Мізуліної, що на концерті репера нібито одна з глядачок "померла від передозування наркотичними речовинами". Крім того, цей відвертий фейк був розміщений у ТГ-каналі самої Мізуліної та деяких інших Z-патріотів. У МВС визнали згодом, що ніхто на концерті не помер, а сигнал виявився хибним.
Пізніше стало зрозуміло, що повідомлення у Мізуліної - це лише формальний привід для зриву концерту, а насправді його збиралися перервати задовго до початку, надіславши поліцейських у будівлю, де виступав артист.

Що стосується затриманого Scally Milano, то його відпустили, але Мізуліна й інші "патріоти" продовжили цькування, вимагаючи притягнути його до кримінальної відповідальності за "образи спецоперації, російських військових і президента Путіна".

Олександр Невзоров, коментуючи інцидент, зазначив, що глобально він не вплине на поточну ситуацію у РФ, проте похвалив Scally Milano, який не побоявся відкрито виступити проти війни в Україні.

"Цей красивий інцидент не роз'їсть і не завалить підлий режим. Антивоєнний екстаз у пітерському клубі не варто переоцінювати, але й ігнорувати його було б нечесно.

SCALLY MILANO - сміливець і розумник. Він знав, чим ризикує та чим жертвує. Він розумів, що для нього тепер наглухо закриються всі концертні майданчики на територіях РФ. Він залишиться без заробітку та слави.

Проте він зробив те, що сьогодні зобов'язаний зробити кожен. І зробив це блискуче. Вломив", - написав експерт.

Нагадаємо, у Росії починається цькування репера Jah Khalib за підтримку України: "патріоти" вимагають скасувати концерти виконавця, який не побоявся висловити антивоєнну позицію.

Як раніше ми писали, Олександр Невзоров однією фразою описав ситуацію з Машею Москальовою, яку заарештували у Росії за антивоєнний малюнок.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини