29 травня 2023, 09:10

Влада Росії поповнила список "іноагентів": тепер туди потрапив і соліст "Бі-2" Єгор Бортник

Режим Путіна продовжує переслідувати музикантів, які виступили проти злочинної "спецоперації".

Влада Росії поповнила список "іноагентів": тепер туди потрапив і соліст "Бі-2" Єгор Бортник

У Російській Федерації розширили список так званих "іноземних агентів", а за фактом - опозиційно налаштованих громадян, які не побоялися відкрито критикувати владу та виступати проти війни. Так, днями повністю підконтрольне диктатору Путіну Міністерство юстиції РФ додало до реєстру "іноагентів" одразу 9 дев'ятьох осіб, серед них музикант із відомого рок-гурту "Бі-2" Єгор Бортник (Льова Бі-2), передає Діалог.UA.

Чим же російський Мін'юст мотивував своє рішення про внесення Єгора Бортника до цього списку? Як зазначено на їхньому офіційному сайті, він виступав проти "спеціальної військової операції" (а за фактом протизаконного військового вторгнення в Україну) та "негативно висловлювався щодо Російської Федерації, її громадян та органів державної влади".

Від цих рядків просто-таки повіяло "старими добрими" сталінськими часами, куди поступово скочується і путінська РФ.

Відомо, що Єгор Бортник засудив вторгнення Росії в Україну, залишив країну, а нещодавно написав у соціальних мережах, що не збирається повертатися до РФ, і посперечався з передплатниками про День Перемоги.

"Путінська Росія викликає тільки огиду та гидливість", - написав тоді Льова Бі-2.

Припускаємо, що ця фраза і була останньою краплею для карменного Мін'юсту, який прагне вислужитися перед своїм господарем у Кремлі.

Нагадаємо, вокаліст рок-гурту "Бі-2" Єгор Бортник влаштував сеанс "екзорцизму" для Z-патріотів, назвавши їх убивцями.

Як раніше повідомлялося, гуморист Максим Галкін, якого визнали "іноагентом" 16 вересня минулого року, подав позов до Замоскворецького суду Москви з вимогою зняти з нього цей ярлик.

До речі, нещодавно російського актора Артура Смолянінова оголосили не тільки "іноагентом", а ще й "терористом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини