22 червня 2023, 08:48

Дружина Зеленського пояснила, з якої причини вони живуть не разом: "Якщо пощастить, зустрінемося в офісі"

Президент Володимир Зеленський зараз живе окремо з дружиною Оленою з міркувань безпеки.

Дружина Зеленського пояснила, з якої причини вони живуть не разом: "Якщо пощастить, зустрінемося в офісі"

Олена Зеленська, дружина президента України Володимира Зеленського, відповіла на запитання, як зараз вони живуть із чоловіком. За словами першої леді України, вони наразі проживають окремо, інформує The Jerusalem Post.

Зеленська вказала причину, чому вони з чоловіком проживають порізно. За її словами, зроблено це з міркувань безпеки. Водночас, за словами Олени, вони іноді можуть зустрітися та поспілкуватися.

"Якщо пощастить, ми зустрінемося в офісі за обідом. Ніхто з нас не може дозволити собі дозвілля або розваги у цей момент", - підкреслила дружина українського лідера.

Зеленська додала, що бачаться вони в офісі регулярно, але водночас Володимир Зеленський там же і ночує, тобто в офісі, а вона повертається додому до дітей.

Нагадаємо, перша леді України Олена Зеленська відвідала Ізраїль, заявивши водночас, що поїздка очікується вельми насиченою.

Також ми писали, що Зеленська в Єрусалимі відкрила алею імені подружжя Щепанюків, яке в роки Другої світової війни переховувало у своєму будинку євреїв, яких переслідував гітлерівський режим.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини