17 липня 2023, 11:52

На Тайвані спливла величезна "риба Судного дня": повір'я пророкують людству біду

Біля берегів Тайваню виявлено "рибу Судного дня", поява якої, згідно з давніми повір'ями, не віщує людству нічого хорошого.

На Тайвані спливла величезна "риба Судного дня": повір'я пророкують людству біду

Біля берегів Тайваню аквалангісти помітили рідкісну рибу, яку називають "рибою Судного дня". Риба-ремінь, або оселедцевий король, зазвичай мешкає на великій глибині, а її поява на поверхні, згідно з повір'ями, віщує масштабні катаклізми, зазначають журналісти. Китайські повір'я стверджують, що оселедцевий король піднімається з океанських глибин перед землетрусами й іншими лихами, повідомляє The Economic Times.

Ба більше, повір'я поширене не тільки в Азії, а й у регіоні Південної Америки.

"Риба Судного дня" відома величезними розмірами та мешкає у тропічних і субтропічних водах Тихого, Атлантичного й Індійського океанів. Вона може досягати довжини до 11 метрів і ваги до 272 кілограмів. Вона має витягнуте тіло, плоске зверху й опукле знизу, а хвіст нагадує хвіст акули. Забарвлення риби варіюється від темно-синього до коричневого з білими плямами або смугами. "Риба Судного дня" - донна риба, яка мешкає на глибині від 200 до 1000 метрів. Вона харчується дрібною рибою, кальмарами та креветками, також вважається делікатесом у деяких країнах, але її популяція скорочується через перелов.

"Риба Судного дня" відома своїми великими розмірами та незвичайною зовнішністю. У деяких культурах вона вважається символом лиха або кінця світу.

Однак учені сперечаються з тим, що поява риби несе нещастя таі катаклізми. За їхніми словами, ці риби піднімаються на поверхню, коли перебувають у поганому фізичному стані.

Раніше в Азії у розпал проливних дощів люди могли спостерігати дивовижне видовище.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини