20 липня 2023, 16:27

Новий кліп Шамана викликав скандал: російського співака звинуватили у натяках на книгу Гітлера

Низка скандальних інцидентів навколо російського співака Шамана продовжилася після виходу нового кліпу та пісні.

Новий кліп Шамана викликав скандал: російського співака звинуватили у натяках на книгу Гітлера

Навколо російського співака Шамана (справжнє ім'я - Ярослав Дронов) розгорівся новий скандал після того, як він випустив кліп на пісню "Мой бой". Користувачі звернули увагу, що у перекладі з німецької вона звучить як Mein Kampf - назва книги фашистського диктатора часів Другої світової війни Адольфа Гітлера. Кліп на нову пісню співака знімали на окупованій території України: у ньому кадри зруйнованих українських міст, включно з Маріуполем, а також підбита військова техніка.

Скандал мав підґрунтя, оскільки раніше, 20 квітня, у день народження того самого Гітлера, російський співак опублікував знятий у центрі Москви кліп, у якому він у чорному костюмі дуже нагадував хлопців із гітлерюгенду (молодіжна організація німецько-фашистської НСДАП Гітлера).

"Яка низка збігів. Російські нацисти не тільки вже не ховаються, а й пишаються цим", - коментують у Мережі вихід нового кліпу.

Співак здобув широку популярність у Росії після початку вторгнення російської армії в Україну. Він регулярно відвідував окуповані українські міста, давав концерти для ЗС РФ, виступаючи з підтримкою диктатора Путіна та його політики.

Навіть у РФ раніше обурилися від відео, знятого співаком на Красній площі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини