14 серпня 2023, 11:41

У Росії хочуть спіймати актора Олексія Паніна та посадити на 7 років: стартувала ще одна "перевірка"

На щастя, Панін зараз перебуває за межами Російської Федерації та приїжджати туди не збирається.

У Росії хочуть спіймати актора Олексія Паніна та посадити на 7 років: стартувала ще одна "перевірка"

У Росії тривають переслідування інакомислячих, які не побоялися висловитися проти агресивної політики диктатора Путіна та розв'язаної ним війни з Україною. Так, стало відомо, що прокуратура Москви зібралася влаштовувати "перевірки" відомого актора Олексія Паніна, пише "Медуза" з посиланням на ТАСС.

У чому ж чергові претензії до Паніна, який, як відомо, давно вже покинув межі країни-агресора РФ. Акторові інкримінують публічні заклики до "тероризму", а також порушення територіальної цілісності Російської Федерації".

Крім того, Олексію ще й шиють "дискредитацію російської армії", яка, як відомо, своїми мерзенними злочинними вчинками в Україні найбільше дискредитує себе сама.

Російські ЗМІ, посилаючись на власні джерела у правоохоронних органах, стверджують, що ця "перевірка" у прокуратурі вже розпочалася та триватиме щонайменше до початку наступного місяця.

Також підкреслюється, що Паніну можуть впаяти термін до 7 років тюремного ув'язнення.

Нагадаємо, актор Олексій Панін дав інтерв'ю Ксенії Собчак, у якому пояснив, чому перестав підтримувати РФ після 2014 року. Йому близька подруга з Донецька розповіла, хто насправді бомбив це українське місто.

Після гучного інтерв'ю на Паніна та Собчак донесла дочка чиновниці Мізуліної - тепер їх перевіряє Слідчий комітет РФ.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини