11 січня 2024, 12:58

У Росії почали переслідувати "поверненця" Ревву-Пирожкова: кажуть, що це "через Зеленського"

Влада РФ починає "закручувати гайки" навіть таким артистам, як Ревва, які були проти війни, але не критикували режим Путіна.

У Росії почали переслідувати "поверненця" Ревву-Пирожкова: кажуть, що це "через Зеленського"

Відомого гумориста, співака й актора Олександра Ревву (псевдонім Артур Пирожков), який повернувся до РФ після еміграції та взяв участь у російських новорічних шоу, почали методично вирізати з телеефірів. Одна з версій такого ставлення до "поверненця" Ревви - його "дружба" з президентом України Володимиром Зеленським, передає "Антикор".

Крім цілеспрямованого вирізання з шоу, щодо Ревви, до речі, уродженця Донбасу, у Росії почалося й інтернет-цькування.

"Ревва - друг Зеленського, я про це говорив неодноразово... Усі ми знаємо, що він мав позицію щодо "СВО" спочатку іншу. Але потім він зрозумів, що через це почав втрачати гроші, перевзувся та, відповідно, вирішив знову приїхати до Росії заробляти. Ми цього йому не дамо зробити", - заявив начальник російського федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією Віталій Бородін.

Як відомо, у 2022 році Ревва засудив війну в Україні та через деякий час емігрував до Іспанії. Утім, наприкінці 2023 року стало відомо, що гуморист повернувся до Росії.


Нагадаємо, у Росії пропутінські "патріоти" накинулися на актора Анатолія Бєлого за підтримку України й Ізраїлю: вони зажадали визнати його "іноагентом".

Як повідомлялося раніше, у Москві за "недостовірну" інформацію про ЗС РФ засудили до 8 років колонії сценариста "Бумера" Івана Вирипаєва.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини