25 жовтня 2021, 12:22

"Безлад у російському сегменті", – астронавти МКС наводять порядок після російської знімальної групи

12 днів російська знімальна група була на борту МКС і 17 жовтня повернулася на Землю. Астронавти зізналися, що зараз вони роблять прибирання.

"Безлад у російському сегменті", – астронавти МКС наводять порядок після російської знімальної групи

На початку жовтня на МКС прибула російська знімальна група фільму "Виклик" у складі головної героїні стрічки Юлії Пересільд. Астронавтам після їх відбуття довелося наводити порядок.

Астронавти на МКС зізналися, як постійно стежили за тим, щоб російська знімальна група нічого не зламала, інформує РІА "Новости".

Знімальна група на борту МКС була майже два тижні, а після їх відліту астронавти почали наводити порядок. Космонавт Антон Шкаплеров зізнався, що трапився справжнісінький бардак у російському сегменті станції.

Ще один космонавт Олег Новицький зізнався, що постійно стежив за тим, щоб знімальна група нічого не зачепила на станції та не зламала. З його слів, космонавт, перш ніж потрапити на МКС, проходить курс підготовки й адаптації, а група з Росії цього практично не робила. Вони відразу ж після прибуття розпочали знімальний процес і постійно намагалися щось зачепити.

Актриса Юлія Пересільд вже на Землі написала, що станції вони не завдали шкоди: "Дірок ми не зробили, туалет не зламали".

Режисер Клим Шипенко зізнався, що постійно бився головою об щось, але його рятував шолом.

Російська драма "Виклик" розповідає про жінку-медика, яка протягом місяця готувалася до польоту у космос, щоб врятувати життя астронавта на борту МКС.

Варто зазначити, що коли корабель "Союз МС-18" розвертався зі знімальною групою на борту для польоту на Землю, то зачепив МКС. На деякий час станція вийшла з ладу.

Раніше ми повідомляли, що 5 жовтня корабель "Союз" зі знімальною групою на борту не зміг зістикуватися з МКС - довелося все робити у ручному режимі.

Нагадаємо, на початку вересня 2021 року на 7 з 20 ілюмінаторів російського модуля МКС були помічені тріщини, які можуть спричинити розгерметизацію станції.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини