4 листопада 2021, 15:12

Тепер не до жартів: популярний російський шоумен Галкін став персоною нон грата для України

Російський пародист перебуває у списку осіб, які загрожують нацбезпеці України, з 3 листопада 2021 року. Відтепер у цьому переліку 259 осіб.

Тепер не до жартів: популярний російський шоумен Галкін став персоною нон грата для України

Знаменитого російського гумориста та чоловіка Примадонни Максима Галкіна внесли до переліку осіб, які нібито загрожують нацбезпеці України, інформує Мінкульт.

45-річний російський артист опинився у "чорному списку" для нашої країни відучора. Тепер у цьому переліку налічується 259 осіб.

Варто зауважити, що напередодні Мінкульт та інформполітики оновив перелік російських акторів, які загрожують нацбезпеці нашої країни. Раніше там були зазначені 258 прізвищ артистів із Росії.

Пізніше український актор і зірка серіалу "Кріпосна" Валентин Томусяк запевнив, що його випадково внесли у т.з. "чорний список" Мінкульту.

Нагадаємо, дебют Максима Галкіна на великій сцені як гумориста відбувся ще в середині 90-х. Він став популярним завдяки пародіям на політиків та інших артистів. З 2001 року виступає із сольними концертами.

Популярний телеведучий на РосТВ проживає у Підмосков'ї. З 2011 року одружений із 72-річною естрадною співачкою Аллою Пугачовою. У їхній сім'ї є діти-двійнята, яких народила сурогатна матір, Ліза та Гаррі.

Нагадаємо, цього літа репер Баста знову зібрався до України — СБУ просила Мінкульт включити його до "чорного списку".

Також скандальний російський коментатор Губернієв відповів Мінкульту на рішення про внесення до "чорного списку" в Україні.

Нещодавно Пугачова ненароком проговорилася, як вона називає зіркового чоловіка Максима Галкіна, коли ніхто не чує.

Напередодні вигляд Максима Галкіна на Хелловін підірвав Мережу, зібравши понад мільйон лайків.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини