13 листопада 2021, 15:01

Найкрасивіша дівчина України може пропустити міжнародний конкурс: озвучено причину

Конкурс "Міс світу" проходитиме у Пуерто-Ріко: в'їзд туди лише за візою США, якої немає у нашої красуні Яремчук.

Найкрасивіша дівчина України може пропустити міжнародний конкурс: озвучено причину

Ймовірно, що чинна володарка звання "Міс Україна-2021" Олександра Яремчук не потрапить на міжнародний конкурс краси через проблеми з необхідними документами для виїзду за кордон. Річ у тім, що українці не видають візу США, повідомляє ТСН.

З'ясувалося, що нашу красуню з невідомих причин навіть не приймають у посольстві. У зв'язку з цим дирекція "Міс України" вже надіслала запит консулу.

Зазначається, що у разі неотримання необхідного документа Яремчук її може замінити володарка титулу "Міс International" Ольга Шамрай, яка вже має на руках подібну візу.

Треба сказати, що раніше у столиці відбувся 30-й національний конкурс серед красунь. Його виграла 22-річна Олександра з Вінниці. У заході змагалися 25 найкрасивіших дівчат зі всієї України. На захід були запрошені українські артисти, зокрема Надя Дорофєєва, Монатик, Тіна Кароль та інші.

Треба сказати, що Яремчук закінчила КЕУ за спеціальністю "Менеджмент бізнес-організації". Вона є професійною танцівницею, захоплюється спортом і психологією.

Нагадаємо, раніше гаряче фото "Міс Україна Всесвіт - 2021" Ганни Неплях підкорило серця чоловіків.

Ексучасниця шоу "Холостяк" зазнала шквалу критики з боку ЗМІ та "активістів" за звичку говорити та вести свій блог російською мовою.

Розкрито роль зірки української легкої атлетики Бех-Романчук у кліпі гурту "Антитіла".

Автор: Влад Коваленко

Останні новини