22 листопада 2021, 16:39

Цим двом знакам зодіаку пощастить в останній тиждень осені: хто щасливчики

Астролог Вероніка Авгурова зробила прогноз на період із 22 по 28 листопада та розповіла, яким двом знакам зодіаку пощастить в останній тиждень осені.

Цим двом знакам зодіаку пощастить в останній тиждень осені: хто щасливчики

Астролог Вероніка Авгурова озвучила свій прогноз на найближчий тиждень і назвала 2 знаки зодіаку, яких супроводжуватиме удача з 22 по 28 листопада. Щасливчиками виявилися Близнюки та Діва. Експерт зазначила, що кінець осені буде відносно спокійним і сприятливим для всіх. Єдине, що радить зробити прогнозист, виявити стриманість і тактовність, утримуватися від необдуманих слів і вчинків.

Близнюки

Тяжкий період у житті Близнюків триває вже давно й остаточно закінчиться у середині останнього тижня осені. Народжені під цим сузір'ям втомилися від непорозуміння з рідними та близькими. Доля розпорядиться так, що у період із 22 по 28 листопада Близнюкам посміхнеться удача, обдарувавши їх довгоочікуваним спокоєм. Зірки радять ризикнути та перемогти, випробувавши свій успіх у п'ятницю та суботу. Цими днями можуть відбуватися приємні несподіванки, які здатні порадувати представників знаку зодіаку Близнюки.

Діва

Діви, що звикли багато працювати, зможуть трохи розслабитися та відпочити в останній тиждень осені. Астролог пророкує цим людям успіх. Період везіння розпочнеться 22 листопада та лише посилюватиметься до кінця тижня. Порада зірок: слід навчитися щиро радіти своїм перемогам і досягненням. Поліпшити настрій вдасться не лише собі, а й близьким людям, якщо Діва розділить із ними радість від досягнутого успіху у справах. Якщо є привід, то слід влаштувати свято. Слабким місцем Діви наприкінці листопада буде стан здоров'я, на який Вероніка Авгурова рекомендує звернути увагу.

Раніше ми повідомляли, кому зі знаків зодіаку найбільше пощастить у грудні.

Нагадуємо, китайський гороскоп розповість, хто зможе заробити більше грошей наприкінці листопада.

Пропонуємо дізнатися, кому китайський гороскоп пророкує удачу у справах у листопаді.

Автор: Алина Романенко

Останні новини