11 грудня 2021, 16:10

Це впливає на долю: як дізнатися характер дитини залежно від дати її народження

Астролог Ганна Вергелес у своєму інтерв'ю пояснила, як батькам налагодити зв'язок зі своїм малюком відповідно до дати його народження.

Це впливає на долю: як дізнатися характер дитини залежно від дати її народження

Дитячий астролог поділилася інформацією про те, що багато всього дитина отримує від мами, навіть від її гороскопу та пережитого досвіду.

"Щаслива мама - щасливе маля", - це головна рекомендація, яку дала прогнозист глядачам.

Під вищесказаним астролог має на увазі, що пережите матір'ю безпосередньо позначається на психіці та поведінці її малюка. Якщо жінка спокійна та задоволена своїм життям, звільнилася від страхів і образ минулого, то її діти будуть спокійнішими та слухнянішими.

Відео інтерв'ю з дитячим астрологом можна переглянути на YouТube.

Анна Вергелес дала конкретні рекомендації щодо дитячого гороскопу:

"Якщо у вашу сім'ю прийшла дитина Лев, Стрілець або Овен, ми розуміємо, що у карті такої дитини є вогонь, вогненна стихія. Діти вогняної природи дуже добре знають, чого вони хочуть, і добре вміють цього добиватися".

Фахівець із знаків зодіаку акцентує увагу батьків на тому, що діти стихії Вогню надто рухливі та активні. Малюк-Телець — найупертіший, а всі земні знаки дуже стабільні, якщо батьки дають їм упевненість у завтрашньому дні.

Тільці слухняні та практичні: важливо дати такій дитині базові знання та чітке уявлення про світ. Найбільш емоційні та чутливі Скорпіон, Рак і Риби, тому що мають дар емпатії. Такі малюки дуже відчувають атмосферу у сім'ї, і приховати від них сварки та розбіжності між дорослими неможливо.

"Те, що стосується вогненних знаків, це діти, яким потрібна похвала та увага. Діти вогню можуть вимагати уваги, навіть негативної", - висловила свою думку з цього приводу Ганна Вергелес.

Представники повітряної стихії – контактні діти, які люблять вчитися та пізнавати нове. З ними потрібно будувати діалог, багато спілкуватися та ніколи не карати малюка мовчанням.

Раніше ми повідомляли про особливості характеру дітей, які народяться у 2022 році Чорного Тигра.

Рекомендуємо дізнатися, кому із знаків зодіаку зірки пророкують поповнення у сім'ї у 2022 році.

Нагадаємо, кому із знаків зодіаку варто зіграти весілля на рік Чорного Тигра.

Автор: Алина Романенко

Останні новини