20 грудня 2021, 08:32

Заборона пакетів в Україні: киянка здивувала лайфхаком на касі

Киянка купила у магазині заморожений хек і забрала рибу у руках без пакета.

Заборона пакетів в Україні: киянка здивувала лайфхаком на касі

У Мережі обговорюють неоднозначний вчинок мешканки Києва, поміченої в одному із столичних супермаркетів. Жінка привернула увагу оточуючих, з'явившись на касі із замороженою невпакованою рибою. Штрих-код вона тримала у руці.

"Рибу додому понесла у руках. Я багато бачив, але таке – вперше", – прокоментував альтернативний лайфхак очевидець Євген Істребін.

З 10 грудня в Україні діє заборона на безкоштовне розповсюдження будь-яких пластикових пакетів, у тому числі одноразових тонких. Багато покупців незадоволені нововведенням і намагаються вийти із ситуації різними оригінальними способами.

У пошуках безкоштовної альтернативи деякі використовують поки що не заборонені поліетиленові рукавички, куди насипають крупи, цукор і навіть умудряються класти виноград. Інші клеять штрих-коди поштучно на куплені яблука, цибулю й інші овочі.

Деякі використовують власні пакети або екосумки.

З 10 березня 2022 року пластикові пакети в Україні будуть повністю заборонені. А з 2023 року вся сфера обслуговування має перейти на біологічно безпечні пакети.

Нагадаємо, з 10 грудня пакети продають у середньому по 12 копійок за штуку. Однак у Мінприроди вважають, що за вартості пакета у 2-3 гривні українці почнуть відмовлятися від них швидше.

А експерти вважають, що заборона пакетів позначиться на ціні товару: цінники злетять нагору.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини