26 грудня 2021, 15:00

У Мережі засвітилися нові відверті фото Христини Тишкун: помічниця замміністра освіти позує на кухні

Тишкун вже закрила свій Instagram, але деякі відверті фото звідти вже потрапили до Мережі.

У Мережі засвітилися нові відверті фото Христини Тишкун: помічниця замміністра освіти позує на кухні

25 грудня, коли більшість західного світу відзначала Різдво за григоріанським календарем, український Facebook обговорював фото, на якому мер Львова Андрій Садовий, заступник міністра освіти Ігор Гарбарук і брюнетка у сукні з дуже відвертим декольте, розрізом до стегна та довгих чорних чоботях.

Невідомою красунею виявилася 27-річна юристка Христина Тишкун, яка представилася помічницею Гарбарука. А ще вона директор компанії "БК ЗАБУДОВА", яка займається купівлею та продажем нерухомості.

Гарбарук і Тишкун відвідали Львів 24 грудня, щоб подивитися, як працюють навчально-практичні центри у профтехучилищах.

Фото із зустрічі Христина сама виклала у своєму Instagram і швидко стала героїнею стрічки соцмереж і ЗМІ, які повністю розкритикували її вигляд, недоречний для ділового візиту.

Більш того, після скандалу, що вибухнув, користувачі соціальних мереж знайшли нові відверті знімки Тишкун в Інтернеті. Хоча Тишкун вже закрила свій Instagram, деякі фото звідти потрапили до Мережі. Судячи з фото на сторінці Тишкун у Facebook, вона любить так одягатися.

Сама ж Христина нічого кримінального у своїй сукні не бачить.

Градоначальник Львова Андрій Садовий та його ефектна супутниця стали героями соцмереж після того, як їх спільне фото з мерії з'явилося на просторах Інтернету: увагу користувачів привернуло вбрання дівчини, яке багатьом здалося надто відвертим для ділової зустрічі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини