31 грудня 2021, 14:00

Стиліст озвучила головні модні тенденції 2022 року

Фешен-експерт розповіла про найближче майбутнє моди, назвавши головні тренди 2022 року.

Стиліст озвучила головні модні тенденції 2022 року

Київський стиліст Маргарита Мурадова розповіла про те, які головні тенденції будуть у світі моди у 2022 році. Виявляється, фешен-простір заповниться яскравими та часом суперечливими трендами.

Цією інформацією експерт поділилася на своєму Youtube-каналі.

Маргарита Мурадова озвучила сім головних модних тенденцій 2022 року.

1. Унітарність й універсальність речей

Навіть вироби високого ювелірного мистецтва та якісь пишні, божевільні спідниці можна буде носити щодня, особливо якщо ви так чи інакше перетинаєтесь із креативною чи модною індустрією.

"Тому сміливіше носимо яскраві речі щодня", - заявила Маргарита Мурадова.

2. Унісекс

Більшість брендів зараз роблять ставку на речі унісекс у своїх колекціях, навіть споконвічно жіночі модні будинки. Деякі бренди, наприклад Gucci, проводять об'єднані покази, де чоловіки ходять у типово "жіночих" речах, і навпаки. Таким чином, дизайнери показують абсолютний протест проти норм суспільства, даючи можливість кожному висловлюватись, як йому хочеться.

3. Повернення гіперсексуальності (міні, глибокі вирізи, укорочені топи, занижена посадка)

Як не дивно, але поряд із популяризацією речей унісекс, у лідери повертається "сексуальний" одяг. За словами Маргарити Мурадової, не всім припаде до смаку така тенденція, але більшість брендів сьогодні активно виробляють подібні вироби.

4. Одяг із перероблених матеріалів

Цей тренд з роками лише набиратиме обертів.

5. Привілейований характер люксу

У 2022 році люкс знову спробує відокремитися та стати привілеєм. Chanel – один із перших брендів, хто це робить вже зараз. Справа у тому, що останніми роками люкс справді втратив якусь ноту ексклюзивності, яка в нього була та за яку він так довго боровся. У 2022 деякі бренди штучно спробують це відтворити.

6. Мода на вінтаж

Це можливість знову використовувати те, що вже було кимось зроблено. Більше того, мода на вінтаж прекрасна ще й тим, що такі речі можна купити набагато дешевше, ніж сучасні. Крім того, вони ще й якісніше виконані.

7. Ресайкл

Це переробка тих чи інших речей на нові вироби. Наприклад, коли із вінтажної шуби роблять сучасну модель.


Автор: Дарья Александрова

Останні новини