3 січня 2022, 18:30

Китай здивував весь світ новорічним світловим шоу із салютом

Світлове шоу у місті Циндао на сході Китаю здивувало весь світ своєю красою та величезним розмахом. У Мережі святковий захід справедливо назвали найкращим.

Китай здивував весь світ новорічним світловим шоу із салютом

Китай завжди вражав світ своїм розмахом у святкових салютах. Але те, що Піднебесна продемонструвала цього року, можна порівняти лише з чарами, не інакше.

Відео комбінації фейрверків і світлових ефектів на честь 2022 року можна побачити на YouTube, де користувачі Мережі продовжують висловлювати своє захоплення побаченим.

Спочатку у небі спалахують цифри зворотного відліку, а вже наступної миті високо під небозводом з'являється блакитне світіння, з якого випливає величезний блакитний кит. Слідом був золотий дракон, що обвився довкола вежі. Апогеєм шоу стала проєкція космосу та супутника на нічне небо, яка викликала захоплені оплески та крики людей. А вже після світлової вистави пішов традиційний салют на честь Нового 2022 року.

Давно відомо, що Китай прагне переплюнути весь світ за всіма показниками та у всіх галузях. Що ж, цього разу їх салют і світлове шоу по праву можна назвати найкращим.

Користувачі Мережі прийшли в абсолютне захоплення від побаченого:

"Словами не передати!

Немає межі людським можливостям! Супер!

Почуваюся радянським громадянином, який наприкінці 80-х вперше побачив комп'ютерну графіку та з подивом запитував: "Як це вони так роблять?!"

Світлове шоу!

Краса!” – захоплюються люди.

Довідка: Китайський Новий рік, який після 1911 року у дослівному перекладі називається "Свято весни", з давніх-давен є головним і найтривалішим святом у Китаї й інших країнах Східної Азії. Традиційний Новий рік приурочений до зимового молодика після завершення повного місячного циклу, що відбувся після зимового сонцестояння (тобто на другий молодик після 21 грудня). У Григоріанському календарі це відповідає одному з днів між 21 січня та 21 лютого.

Китайський Новий рік часто неофіційно називають "Місячним новим роком", оскільки він є похідним елементом місячно-сонячного китайського календаря, а сама його точна дата визначається на основі місячних фаз.

У 2022 році Тигра у Китаї настане 1 лютого.

Раніше ми писали про Китайський гороскоп: були названі щасливчики року Чорного Тигра.

Коли Китай стане першою економікою світу: експерти зробили новий прогноз.

Незадовго перед тим Китай до Нового року показав дивовижні знімки Марса.

Автор: Алекс Вальди

Останні новини