21 січня 2022, 11:53

Фігурист Смирнов заявив, що РФ можуть "підставити" на Олімпіаді у Пекіні, позбавивши медалей

Російський фігурист Олександр Смирнов запевняє, що збірну РФ нібито хтось хоче "підставити" на Олімпійських іграх у Пекіні.

Фігурист Смирнов заявив, що РФ можуть "підставити" на Олімпіаді у Пекіні, позбавивши медалей

Дворазовий чемпіон Європи з фігурного катання Олександр Смирнов зробив неоднозначну заяву про майбутню Олімпіаду у Токіо. Він вважає, що збірну РФ нібито можуть "підставити".

Свої побоювання він висловив в інтерв'ю російському "Спорт-експрес".

Смирнов вважає "перебором" той факт, що спортсмени Олімпіади будуть зобов'язані щодня складати ПЛР-тести на коронавірус. Він вірить у правдивість такого дослідження.

"Хоч би ним (тестом  ред.) не скористалися погані люди та не підставили нашу збірну... Зупиняє зараз уже не носіння маски, а ось ті тести, якими можна просто заборонити змагатися", – заявив російський спортсмен.

Варто зазначити, що зимові Олімпійські ігри у Пекіні стартують вже 4 лютого. Змагання триватимуть до 20 лютого.

Низка країн світу оголосила Іграм у Пекіні дипломатичний бойкот через порушення прав уйгурів. На змаганнях не будуть присутні офіційні представники Австралії, США, Австрії, Бельгії, Данії, Великої Британії, Канади, Литви, Японії й інших країн. Важливо, що бойкот не передбачає заборони участі спортсменів цих країн.

Ще низка країн вирішила не посилати своїх чиновників до Пекіна через пандемію коронавірусу: це Австрія, Нова Зеландія, Індія, Швеція та Нідерланди.

Як і минулого року, збірній Росії на Олімпіаді у Пекіні доведеться виступати під прапором ROC. Це результат санкцій Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA), яка покарала РФ за допінговий скандал. На Іграх будуть заборонені всі державні символи Росії.

Раніше WADA позбавила акредитації Московську антидопінгову лабораторію.

Ми також писали, що на допінгу впіймали першого російського учасника ОІ-2020.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини