25 січня 2022, 16:40

Китайський Новий рік: як підготуватися до свята та правильно загадати бажання 1 лютого

Хто не встиг загадати бажання 31 грудня та на Старий Новий рік, той може це зробити 1 лютого 2022 року.

Китайський Новий рік: як підготуватися до свята та правильно загадати бажання 1 лютого

За Східним календарем Новий рік у 2022 році настане лише 1 лютого, тому є можливість ще раз відзначити улюблене багатьма свято. Щоб гідно зустріти рік Чорного Тигра, потрібно правильно підготуватися до святкування.

Найголовніше – прибрати вдома, бо Новий рік треба зустрічати у чистому приміщенні. Насамперед зібрати все старе, непотрібне та поламане та винести з дому, а потім провести генеральне прибирання.

Китайці прикрашають будинок гірляндами з червоного паперу, ліхтариками та мандаринами. Вбрання для святкування обирають заздалегідь. Одяг повинен бути чистим і поношеним. Погана прикмета – зустрічати Китайський Новий рік у брудному чи рваному вбранні.

Бажано щедро накрити стіл, приготувавши багато різних смаколиків і загадати бажання. Найпростіший спосіб це зробити – записати свою мрію на папері, спалити, попіл висипати у свій келих, а потім випити разом із шампанським.

Як варіант, написати кілька своїх бажань на папері, краще на червоному, та покласти під подушку. Вранці насамперед засунути руку під подушку та дістати один аркуш. Яке бажання випало, те й здійсниться у році, що настав. 

Раніше ми повідомляли, як накрити новорічний стіл для залучення удачі у рік Чорного Тигра.

Автор: Алина Романенко

Останні новини