2 лютого 2022, 17:30

"Мені соромно", – дочка Сніжани Єгорової жорстко відреагувала на скандальну заяву матері про Путіна

Старша донька телеведучої Сніжани Єгорової Стася Ровінська зізналася, що вже понад рік не спілкується з матір'ю через різні погляди на життя.

"Мені соромно", – дочка Сніжани Єгорової жорстко відреагувала на скандальну заяву матері про Путіна

29-річна актриса та телеведуча Стася Ровінська не змогла мовчати після того, як її мати Сніжана Єгорова відкрито підтримала Володимира Путіна у соцмережі. За словами Ровінської, побачивши скандальну заяву матері, вона відчула біль, сором і бажання захистити своїх дітей.

Про це Стася написала на своїй сторінці у Facebook.

Актриса зізналася, що не спілкується з матір'ю вже понад рік із багатьох причин. Деякі з них надто особисті, тож зірка вирішила не виносити їх на публіку. Але велику роль у припиненні нормальних відносин зіграли також різні світогляди та кардинально протилежна громадянська позиція.

"Ми не тримаємо зв'язок, тому про її жахливі заяви я, як і всі інші, дізнаюся або з новин, або надсилають знайомі", – зізналася Ровінська.

За словами Стасі, їй страшно за життя своїх дітей і соромно, що їхня бабуся підтримує людину, яка вбиває українців. Крім того, актриса турбується про своїх молодших братів і сестру, які проживають із Єгоровою.

Також Стася Ровінська наголосила, що вона не повинна відповідати за слова та вчинки своєї матері. 

"Я сама мати трьох дітей і намагаюся жити так, щоб їм ніколи не було за мене соромно", – написала актриса.

Нагадаємо, телеведуча Сніжана Єгорова відкрито підтримала Володимира Путіна, викликавши хвилю обурення серед користувачів Мережі.

Також Сніжана Єгорова показала себе зблизька без макіяжу, отримавши купу компліментів від шанувальників.

Раніше Сніжана Єгорова потрапила у курйоз, назвавши Євгена Онєгіна письменником.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини