5 лютого 2022, 14:13

Стало відоме ім'я коханого Юлії Мендель – ним виявився український політик

Колишній прессекретар чинного президента України закрутила роман із відомою особистістю, ім'я та посада якої стали відомі громадськості.

Стало відоме ім'я коханого Юлії Мендель – ним виявився український політик

Як довго продовжуються любовні стосунки між Юлією Мендель і її обранцем, невідомо. Проте у ЗМІ просочилася інформація про те, хто коханий експрессекретаря. Ним виявився Павло Кухта – колишній виконувач обов'язків міністра економіки України. Ця ж особистість свого часу обіймала іншу важливу посаду – заступника міністра економіки України.

Про це повідомляє news.uaportal.com.

Видання посилається на анонімне джерело в Офісі президента й авторитетно заявляє, що у Юлії Мендель роман саме з Павлом Кухтою. Жодних фактів, що підтверджують зв'язок між двома відомими у політичних колах країни особистостями, поки що не оприлюднено.

На своїй сторінці у популярній соціальній мережі Юлія Мендель періодично публікує знімки, що інтригують, із чоловіком, але обличчя його не показує. Зрозуміти з коментарів до фото, просочених ніжними почуттями до обранця, хто він, неможливо.

Нічого компрометувального немає і на сторінці Павла Кухти у Мережі. На підтвердження версії про роман між ним і колишнім прессекретарем президента можуть стати численні лайки, зроблені її рукою під публікаціями колишнього заступника міністра економіки.

Якось на сторінці Павла Кухти в Інстаграм з'явилося фото із презентації книги Юлії Мендель, яку він особисто відвідав. Але все це лише припущення, а хто справді підкорив серце експрессекретаря, поки що достовірно невідомо.

Раніше Юлія Мендель прокоментувала чутки про своє особисте життя.

Нагадаємо, як Юлія Мендель попередила українців про важкі часи та дала поради, як пережити 2022 та 2023 роки.

Рекомендуємо дізнатися, як Юлія Мендель показала стрункі ноги, блиснувши новим виглядом у Мережі.

Автор: Алина Романенко

Останні новини