7 серпня 2022, 19:38

Ротару через 5 місяців перервала мовчання та дала зрозуміти, кого підтримує у війні РФ і України.

Ротару вперше від початку вторгнення російської армії в Україну зробила заяву про війну, оголосивши про початок збору допомоги сім'ям українських військових.

Ротару через 5 місяців перервала мовчання та дала зрозуміти, кого підтримує у війні РФ і України.

Софія Ротару у свій ювілей вперше з дня вторгнення армії РФ в Україну повідомила у соцмережі Instagram, де зараз проживає.

Як з'ясувалося, артистка знаходиться у рідному селі Маршинці Чернівецької області. 7 серпня Софії Ротару виповнилося 75 років.

"Приїхала у місце сили!" - прокоментувала вона публікацію, зазначивши, що саме у Маршинцях вона народилася, провела шкільні роки та пристрастилася до співу.

Також Софія Ротару поділилася, що публікація фотографії у соцмережі пов'язана з двома приводами – ювілеєм і початком гуманітарного проекту.

"Сьогодні дуже важливий День гуманітарної ініціативи, яку я підтримую з перших днів початку повномасштабної війни", - зазначила знаменитість.

За словами Софії Ротару, цей проект полягає у допомозі дружинам і дітям військових, які пішли на фронт, а також матерям з дітьми, які втратили батька та чоловіка на війні.

Зазначимо, що у налаштуваннях до посади співачка заблокувала можливість залишати коментарі, проте лайк її публікації поставили багато відомих людей, включаючи російського гумориста Максима Галкіна.

Інформаційні агенції нагадують, що після початку вторгнення російської окупаційної армії на територію України Галкін виступив проти війни і з сім'єю залишив Росію. Після цього у РФ почалося його широке цькування.

Раніше аполітична співачка Софія Ротару не змогла промовчати, коли дізналася про трагедію у Вінниці, яку РФ обстріляла 14 липня.

До цього Софія Ротару з емоційною промовою звернулася до українців: "Сумно..."

Нагадаємо, Максим Галкін, який почав вивчати латиську мову, виступив з концертом в Юрмалі, де пожартував з російськомовної публіки.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини