9 серпня 2022, 07:56

Петренко докатався: Зеленський видав указ про фігуриста, який відвідав РФ

53-річний олімпійський чемпіон Віктор Петренко залишився без президентської стипендії.

Петренко докатався: Зеленський видав указ про фігуриста, який відвідав РФ

Учора, 8 серпня, глава України ухвалив рішення позбавити стипендії чемпіона Олімпійських ігор 1992 року з фігурного катання Віктора Петренка за те, що він брав участь у льодовому шоу, яке у липні пройшло у РФ.

На сайті президента України опубліковано відповідний указ.

На початку липня Віктор Петренко у розпал війни з РФ вирішив поїхати до Сочі, щоб засвітитися у льодовому шоу "Аленький цветочек". Його запросила дружина речника глави РФ Тетяна Навка.

У шоу він зіграв роль батька Настеньки та її сестер. Вчинок Петренка було засуджено не лише Федерацією фігурного катання України, а й НОК.

В указі президента України сказано, що Петренко не лише у розпал війни відвідав країну-агресора, а й більше не тренує українських спортсменів, а також не розвиває фізкультурно-спортивний рух, саме тому Зеленський вирішив позбавити спортсмена стипендії.

Президентські стипендії спортсменам було запроваджено у серпні 2004 року. Петренко одержував її з червня 2022 року.

Олімпійський чемпіон народився в Одесі. З початку війни РФ з Україною він опублікував на своїй сторінці у соцмережі лише одну посаду: "Ні війні". З того моменту він не помічений у підтримці ЗСУ та засудженні РФ.

Раніше ми повідомляли, що Ротару знаходиться в Україні у Чернівецькій області, де розпочала збирання грошей для сімей українських військових.

Нагадаємо, як на одному зі своїх концертів шоумен Галкін пройшовся по російських співаках, які активно підтримують зовнішню політику Путіна.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини