У Китаю виявлено новий вірус, схожий на один із найнебезпечніших у світі: є десятки тих, хто заразився
Поширення чергового вірусу тваринного походження набирає обертів у Китаї.

Йдеться про геніпавірус, якому дали назву "Лан'є" (LayV). Його виявили у 35 людей у двох китайських провінціях, пише місцеве видання The Paper.
У статті, опублікованій у "Медичному журналі Нової Англії", зазначається, що виявлений вірус схожий на "Ніпах" (вважається найнебезпечнішим у світі, смертність від якого досягає 75%, а ліків досі не розроблено). Вакцини від геніпавіруса також немає, а лікування - це підтримувальна терапія.
Симптоматикою LayV є лихоманка, занепад сил, біль у м'язах, кашель, нудота, блювання. Найнебезпечніший симптом – анорексія. Також перебіг хвороби може супроводжуватися зниженням кількості тромбоцитів і лейкоцитів у крові. Страждають печінка та нирки.
Зараз достовірно не встановлено, чи новий вірус може передаватися від людини до людини або її основним переносником залишаються тварини. Смертельних випадків у КНР поки що зафіксовано не було.
Раніше новий спалах COVSD-19 у Європі обвалив ціни на нафту.
Повідомлялося, що українці масово заражаються "Омікроном". За добу виявлено понад 40 тис. хворих.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!
Останні новини
Японські вчені наблизилися до створення ліків від раку: у чому унікальність деревних жаб – ЗМІ
15:48Овочі борщового набору різко подешевшали: експерт пояснив причини та спрогнозував, коли ціна зросте
13:37"Святий Грааль" стоматології: британські вчені винайшли технологію, яка допоможе забути про карієс
10:38