22 серпня 2022, 15:39

Усик нарешті відповів на запитання, чий Крим: опубліковано відео

Після перемоги у рингу Усік голосно та чітко підтвердив, що його рідний Сімферополь – це Україна.

Усик нарешті відповів на запитання, чий Крим: опубліковано відео

Український чемпіон Олександр Усик після перемоги над британцем Ентоні Джошуа зробив заяву, яку українці та фанати боксера хотіли почути від нього протягом кількох останніх років.

Кадри публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Поєдинок, що проходив у Саудівській Аравії, зібрав з усього світу велику кількість українців.

При цьому вже після бою, вітаючи своїх фанатів і команду, Усик почув звернення одного з уболівальників, який вигукував із зали слово "Сімферополь", яке є місцем народження боксера. Попросивши фаната ще раз вигукнути назву міста, Усик слідом наголосив на його приналежності до України.

"Нарешті сказав це твердо: Сімферополь - Україна, Крим - Україна!" - зазначено у коментарі до відео.

Більше того, у ході вчорашнього поєдинку боксер, що народився у Криму, потролив росіян, розмістивши назву рідного Сімферополя на тлі українського прапора. На боксері були одягнені шорти у синьо-жовтих кольорах, на яких на одному боці красувався напис: "Сімферополь", а на другому – "Україна".

Нагадаємо, російські ЗМІ вирізали фрагмент заяви Усика, який стосувався України та ЗСУ, які захищають країну від російських окупаційних військ.

Нагадаємо, у соціальних мережах спалахнув гучний скандал у зв'язку з поведінкою російських ЗМІ щодо перемоги українського боксера. З'ясувалося, що у РФ вирішили обрізати заяву чемпіона, пов'язану із підтримкою української армії, яка захищає Україну від російських окупаційних військ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини