1 вересня 2022, 16:10

"З ким переживаю спільне горе..." – Цибульська вперше показала чоловіка, розповівши, чим він займається під час війни

Оля Цибульська нарешті вмовила свого чоловіка вийти з тіні, вперше за 20 років показавши його обличчя.

"З ким переживаю спільне горе..." – Цибульська вперше показала чоловіка, розповівши, чим він займається під час війни

Українська співачка та телеведуча Оля Цибульська у своєму Instagram-акаунті опублікувала зворушливе відео, в якому показала спільні кадри зі своїм чоловіком – бізнесменом Сергієм Грисюком, якого ретельно приховувала від публіки довгих 20 років.

"Я не можу мати секрети від тих, з ким переживаю спільне горе та ховаюсь в одних бункерах", – пояснила артистка своє рішення.

Вона приурочила таку важливу в її житті подію до не менш важливого заходу: чоловік погодився взяти участь у благодійній акції щодо привернення уваги до безпритульних тварин, які постраждали від війни.

Треба сказати, навіть Оля Полякова була дуже здивована таким тривалим збереженням у секреті особистого життя колеги: "Блін, Оля такого гарного мужика ховала)))".

У коментарях користувачі захопилися закоханою парою:

"Приховувала, бо чоловік справжній красень!!! Дуже гарна пара!

Ви чудові! Щастя та миру чудовій родині!

Нарешті! Така гарна пара".

Зазначимо, що Цибульська не тільки показала свого чоловіка, а й відверто розповідала про нього у недавньому інтерв'ю Аліні Доротюк. Вона зізналася, що живе із чоловіком і сином на Західній Україні – у Рівненській області. При цьому її коханий продовжує займатися бізнесом, і оскільки його робота не прив'язана до конкретного місця, то від початку війни він залишається поруч із нею. За словами артистки, чоловік сильно допомагав її команді, особливо на початку війни, щодо закупівель дронів, тепловізорів й іншої необхідної техніки для української армії. Також Сергій їздить разом із нею та сином на всі благодійні концерти.

"Він і охоронець, і водій, і підтримка, і няня для Нестора, і моє заспокійливе, коли мене штормить, - з любов'ю сказала артистка. - Я дуже вдячна йому за те, що він знайшов місце і для мене у своєму щільному графіку" .

Проте під час розмови Цибульській не вдалося уникнути незручного питання про те, чому її чоловік не служить у ЗСУ. "У коментарях все одно запитають, тому я це озвучу: чому чоловік не в армії?" – поцікавилася ведуча.

"У якийсь момент ми з ним говорили на цю тему і він сказав, якщо буде потрібно, то він піде. Але я думаю, що кожен може бути кориснішим у тій справі, в якій він професіонал, де він точно знає, що приносить реальну користь", – відповіла Цибульська.

Слід зазначити, що війна Росії з Україною виявила справжню сутність багатьох зірок естради й акторів як з українського боку, так і з російського.

Нагадаємо, Коля Серга, який служить у ЗСУ, розповів про те, як мало не загинув під час війни: "Ми потрапили під артобстріл".

Також ми повідомляли, що пропутинськи налаштований Тарзан посміявся з загибелі українських військовополонених в Оленівці.

Раніше російський актор Олексій Панін присоромив своїх колег: "Ваша країна вбиває людей, як ви із цим живете?"

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Дарья Александрова

Останні новини