2 вересня 2022, 11:18

"Морду набити одній людині..." – Пугачова назвала мету повернення до РФ

Алла Пугачова 1 вересня повернулася до Москви та стисло відповіла на запитання журналістів, тонко натякнувши на мету свого приїзду.

"Морду набити одній людині..." – Пугачова назвала мету повернення до РФ

Легендарна російська співачка Алла Пугачова, яка ще на початку повномасштабної війни Росії проти України улетіла зі своїм чоловіком Максимом Галкіним за кордон на постійне місце проживання, нещодавно повернулася до Москви. Не зовсім зрозуміло, чи вона надовго приїхала та в яку школу ходять її діти, оскільки про це є досить багато суперечливих чуток, а сама артистка не коментує це питання. Водночас у Телеграм-каналі Пугачової з'явилося коротке відео, де вона дає мініінтерв'ю журналістам прямо з машини.

"Алло Борисівно, ми дуже сумували за Вами. З 1 вересня Вас!" – підбіг до машини репортер із величезним букетом квітів.

"Дякую! Я всіх вітаю з новим навчальним роком!" – з усмішкою відповіла співачка, прийнявши квіти.

Потім вона відповіла на запитання щодо своїх дітей-двійнят Лізи та Гаррі. За її словами, вони з радістю пішли до школи та взагалі навчаються із задоволенням. Також Пугачова зізналася, що не допомагає їм із уроками, бо самостійності треба привчати з дитинства.

Після цієї легкої розмови про дітей було вже серйозніше запитання: "Алло Борисівно, ось Ви повернулися до Москви. Що насамперед хочете зробити? З друзями зустрітися?"

"Я багато чого хочу. Морду набити одній людині", - з легким смішком сказала Пугачова, але на запитання, кому, не відповіла, а просто з усмішкою сказала: "Усього хорошого!" – і одразу ж поїхала.

Звичайно, коментатори відразу ж кинулися думати, з ким саме хоче поквитатися Примадонна:

"Цікаво, кому вона хоче "морду набити?" Кіркорову, напевно...

Швидше за все, протоієрею Ткачову, вона ж обіцяла з ним "розібратися".

Соловйову вона загрожує через те, що він висловився з приводу її повернення".

Але цілком можливо, що Пугачова мала на увазі самого президента Росії Володимира Путіна, який розв'язав загарбницьку війну проти України, адже чоловік співачки Максим Галкін неодноразово демонстрував свою проукраїнську позицію, та й виїзд зіркової пари за кордон явно вказав на те, що вони обоє негативно ставляться до так званої "воєнної спецоперації".

Нагадаємо, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін виступив у Варшаві у кольорах прапора України, що викликало захоплення у публіки.

Також Максим Галкін на концерті у Латвії потролив росіян, що викликало в останніх невдоволення.

Раніше ми повідомляли, що Алла Пугачова та Максим Галкін визначилися з новим місцем проживання.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини