15 жовтня 2022, 16:16

"Нет войне, ой, вобле…" – Семен Слєпаков випустив пісню після інциденту на площі у Тюмені

Російський комік Семен Слєпаков випустив пісню "Нет вобле", в якій заспівав про "влечет обыдление русского населения".

"Нет войне, ой, вобле…" – Семен Слєпаков випустив пісню після інциденту на площі у Тюмені

Колишній резидент Comedy Club виїхав із Росії до Ізраїлю практично одразу після вторгнення армії РФ до України, але продовжує стежити за новинами з батьківщини.

На написання нової пісні Слєпакова надихнула історія з мешканкою Тюмені Алісою Климентовою, яка написала на Площі злагоди та єдності "Нет в***е". Дівчині хотіли інкримінувати дискредитацію армії, але вона ефектно вийшла із неприємного становища.

У суді Климентова заявила, що мала на увазі "Нет вобле", оскільки не переносить цей вид риби. Поліцейські не змогли спростувати це, та привід залучити росіянку зник. Алісу відпустили і навіть повернули крейду, якою вона нанесла напис.

Слєпаков не зміг залишитися байдужим до такої історії та написав пісню, яку традиційно виконав під гітару, проти цього сорту риби.

У треку "Нет вобле" гуморист розкритикував "огидну" рибу, яка "влечет обыдление русского населения" та може "загробити" весь світ.

"Короче, от этой воблы все зло на планете. Рушатся семьи, страдают невинные дети, - висловлює своє ставлення до риби Слєпаков.

"Нет войне, ой, вобле …" - як би ненароком помиляється комік, даючи зрозуміти, що не підтримує розв'язану Путіним війну в Україні, як і дівчина з Тюмені.


Нагадаємо, у Казахстані директор нафтової компанії здивував піснею, з якої починає свій ранок. Він на камеру заспівав "Батько наш Бандера".

Раніше Слєпаков пожартував на тему свого "таємного" від'їзду з Росії. Згодом з'ясувалося, що артист перебуває в Ізраїлі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини