21 листопада 2022, 14:47

"Я побачив на його обличчі тугу", – Гордон назвав російського артиста, який усвідомив жалюгідне становище РФ

Дмитро Гордон заявив, що Григорій Лепс, судячи з усього, усвідомлює, у якому жалюгідному становищі перебуває особисто він і вся Росія.

"Я побачив на його обличчі тугу", – Гордон назвав російського артиста, який усвідомив жалюгідне становище РФ

Під час трансляції бесіди Дмитра Гордона та Василя Голованова одна з глядачок поцікавилася, що "співатимуть" зірки-зрадники після перемоги України, адже таких, на жаль, виявилося чимало. Найбільш обговорювані серед них - це, мабуть, Ані Лорак, Таїсія Повалій і Регіна Тодоренко. Водночас у Росії є артисти, які просто ігнорують війну, але деякі завзято підтримують Путіна.

На думку Гордона, частина подібних путінських поплічників потім буде стверджувати, що вони нічого не знали, та називати Путіна злочинцем. "Вони всі огидні. І наші земляки теж, багато з яких народилися у Києві", - сказав журналіст. 

Потім він додав, що одна з українських співачок, киянка, цього року привітала Путіна з днем народження, але відмовився називати її ім'я, тому що йому неприємно його вимовляти. Крім того, Гордон згадав і про відомого російського артиста, який, схоже, остаточно усвідомив, у якому жалюгідному становищі опинився він і вся Росія.

Повне інтерв'ю Дмитра Гордона Василю Голованову можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

На жаль, російські артисти дійсно готові продати за гроші все: честь, совість і переконання. Але, можливо, у них нічого цього і не було, зазначив Гордон.

Також під час бесіди журналіст згадав про те, що нещодавно він розмістив у своєму Instagram-акаунті відео з Григорієм Лепсом, де той укотре поїхав підтримати російських бойовиків.

"Ви знаєте, у нього таке обличчя. По-перше, по обличчю можна зрозуміти, що він давно перебуває у запої, а по-друге, я здивувався, побачивши на його обличчі велику тугу. Схоже, він розуміє, у якому лайні перебуває. Він розуміє, що втрачений як людина, особистість і артист. Як йому не соромно? Як вони не розуміють, що їм усім доведеться за це відповідати? Вони думають, що з них не спитають? Але запитають із кожного, ми не дамо про це забути!" - упевнено заявив Гордон.

Нагадаємо, Дмитро Гордон пояснив феномен волелюбності українців і раболіпства росіян.

Також Дмитро Гордон прокоментував пропозицію Пригожина заборонити YouTube у Росії.

Раніше Дмитро Гордон розповів, чому голові ГУР Буданову можна довіряти: "Це найпотужніша спецслужба".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини