23 листопада 2022, 10:52

Лікарі показали, на що перетворилося обличчя захисника Саудівської Аравії після важкої травми на ЧС-2022

Лицьова кістка футболіста Аль-Шахрані розтрощена, щелепа зламана, відсутня частина зубів.

Лікарі показали, на що перетворилося обличчя захисника Саудівської Аравії після важкої травми на ЧС-2022

Чемпіонат світу з футболу у Катарі не встиг розпочатися, як його вже називають травмонебезпечним. На зустрічі Саудівської Аравії з Аргентиною один із футболістів отримав моторошну травму на полі та потрапив на операційний стіл.

Воротар Саудівської Аравії Мохамед Аль-Овайс випадково "вирубав" свого ж захисника Яссера Аль-Шахрані, якого медики забрали з поля на ношах.

Зіткнення сталося на п'ятій доданій хвилині, коли Аргентина насідала на Саудівську Аравію, щоб відігратися та запобігти головній сенсації ЧС-2022 - поразці фаворита.

Овайс рвонув вибивати м'яч зі штрафного, виставивши вперед коліно, а воно прилетіло прямо у голову його партнеру по команді Аль-Шахрані. 

Травмованого футболіста прямо з матчу екстрено доправили до Німеччини на лікування. Його прооперували. Медики показали, на що перетворилися лицьова кістка та щелепа захисника збірної Саудівської Аравії після потужного зіткнення.

Як видно на знімку, у спортсмена перелом щелепи та перелом лицьової кістки. Він отримав сильний струс мозку та втратив кілька зубів, повідомляє Gulf Today. Також у футболіста була внутрішня кровотеча.

Нагадаємо, збірна Ірану на ЧС-2022 саботувала виконання гімну країни, підтримавши антиурядові протести.

Раніше в Ізраїлі розповіли про плани Ірану завдати удару по ЧС-2022 у Катарі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини