14 грудня 2022, 11:00

Російський репер Птаха влаштував неприємності пропагандистам, розповівши незручну правду про мобілізацію

Роспропаганді дісталося від музиканта Птахи просто в ефірі – фрагмент відео розлетівся Мережею.

Російський репер Птаха влаштував неприємності пропагандистам, розповівши незручну правду про мобілізацію

Російський репер Давид Нурієв більш відомий як Птаха, який підтримує путінський режим, висловився про мобілізацію у РФ. Його запросили на шоу, але все пішло не за сценарієм. Під роздачу потрапили пропагандисти.

Ще задовго до повномасштабного вторгнення РФ в Україну Птаха просив диктатора Путіна захопити всю Україну та повернути "совок". Він спочатку підтримав окупацію Криму та Донбасу, будучи прихильником кремлівського режиму, а тепер чомусь незадоволений оголошеною президентом мобілізацією та її особливостями.

Музикант на росТБ озвучив незручну правду. Він заявив, що чоловіків заганяють у військкомат, "як баранів на забій", і згадав про свого товариша блогера Дмитра Павлюка, який має проблеми зі здоров'ям, але його все одно змусили піти на війну в Україну. Про примусову мобілізацію "всі знають", молодь ховається, але ніхто з цим не розбирається.

"Учора приїхав до мене після військкомату. Він сидів, і його трясло. У нього пакет документів, і йому кажуть: "Ти ж бачиш, чуєш - усе нормально. Підписуй". Ніякого медогляду", - поскаржився Птаха.

Спроби пропагандистів зупинити потік правди від репера не допомогли, вони тільки отримали нову порцію обурення, тепер уже на свою адресу.

"Я розумію, що ви тут займаєтеся пропагандою, але займайтеся пропагандою так, щоб це працювало. Не треба будувати те, чого немає. Людей заганяють, як баранів", - обурився він.


Нагадаємо, краснодарський репер Іван Петунін (Walkie) наклав на себе руки через мобілізацію. 27-річний росіянин назвав диктатора Володимира Путіна "маніяком".

Раніше російський репер Моргенштерн незвичайним способом висловив підтримку Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини