25 грудня 2022, 21:33

Китайці перевершили казахстанців в ігноруванні Гімну Росії

Останніми днями скандал із Гімном Росії стався не тільки на хокеї у Казахстані, а й на змаганнях у Китаї.

Китайці перевершили казахстанців в ігноруванні Гімну Росії

Відсутність Гімну Росії на великих міжнародних змаганнях стала вже буденністю з огляду на накладені на російський спорт санкції, що російську національну мелодію забувають вмикати навіть на тих змаганнях, де її звучання не заборонено.

Підтвердженням цьому є випадок на третіх російсько-китайських молодіжних Зимових іграх, які цього тижня завершилися у провінції Чанчунь. Ці старти проходили не під егідою Міжнародного олімпійського комітету або міжнародних федерацій, а отже заборона на російські прапор і гімн тут не діяла, але в організаторів, очевидно, був свій погляд на цей рахунок.

Як повідомляє Sports.ru, у перший день змагань китайці не ввімкнули Гімн РФ під час нагородження переможця і призерів лижної гонки, яку виграв росіянин Савелій Коростельов. Переможцю довелося слухати національну мелодію з динаміків телефону: хтось із російської делегації поквапився й увімкнув гімн на своєму смартфоні.

Після нагородження обурені росіяни на чолі з керівником Федерації лижних перегонів Росії Оленою Вяльбе ходили на розбірки до організаторів і вимагали від них включення російського гімну у майбутньому. Наступного дня російський гімн з'явився, але спортсмени з РФ однаково залишилися незадоволені: тепер гімн вмикали, але не так, як слід.

"Вони нас все одно не до кінця зрозуміли та вмикали гімн по колу", - розповів Коростельов.

Нагадаємо, напередодні скандал із Гімном Росії стався в Астані на матчі КХЛ між "Барисом" і "Автомобілістом". Капітан єкатеринбурзької команди Сергій Широков звинуватив казахстанських уболівальників у тому, що вони не стали вставати з місць, коли перед матчем на трибунах зазвучала російська національна мелодія.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини