9 січня 2023, 10:11

"Ніяких росіян!" – Європа поставила Макрону умову, інакше буде бойкот Олімпіади – 2024 у Парижі

Якщо до старту чотириріччя допустять країну-агресора та її пособників в особі режиму Лукашенка, то країни ЄС відмовляться від участі.

"Ніяких росіян!" – Європа поставила Макрону умову, інакше буде бойкот Олімпіади – 2024 у Парижі

Європа влаштує бойкот Олімпіаді - 2024, якщо туди пустять Російську Федерацію та Білорусь, інформує Телеграм-канал "Україна 365" із посиланням на іноземне видання Inside the Games.

Ініціатори бойкотування Ігор мотивували своє рішення тим фактом, що диктаторські режими Лукашенка й особливо Путіна використовують спортивні заходи з метою своєї політичної та військової пропаганди.

"Володимир Путін одержимий спортивним тріумфом. Виключення Росії з Олімпіади - 2024 може змусити його докласти руку до завершення нестримного тероризму", - вважає експредставник норвезького МОК і організатор Олімпіади - 1994 у Ліллегаммері Ґерхард Ґейберґ.

Варто зазначити, що раніше президент МОК Томас Бах закликав розглянути сценарій повернення російських спортсменів на міжнародні турніри, посилаючись на слова президента Франції Емманюеля Макрона.

Зі свого боку, Макрон заявив, що спорт "не має бути політизованим", і зазначив, що представники всіх країн, зокрема тих, які перебувають у стані війни, мають брати участь в Олімпіаді та Паралімпіаді.

Варто зазначити, що Росія провела чемпіонат світу з футболу 2018 року, спочатку підкупивши міжнародних спортивних функціонерів, щоб їй дозволили проводити турнір, а потім, за словами відомого футболіста та тренера Андрія Канчельскіса, дала хабар ще й іспанцям, щоб їхня збірна навмисно програла росіянам у 1/8 фіналу, тому є ризик, що путінський режим зараз намагається підкупити НОК і французьких політиків, щоб ті протягнули РФ на Олімпіаду.

Раніше Макрон дорікнув "моралістам", які критикують його за "гарантії безпеки" для Росії.

Після цього секретар РНБО України Олексій Данілов назвав ініціативу французького президента "безглуздою й аморальною", закликавши організувати для Росії міжнародний трибунал.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини