10 січня 2023, 15:59

Дочка Шойгу розважалася у бутиках у Дубаї, поки у Макіївці HIMARS громив російських "мобіків"

Дочка міністра оборони РФ Ксенія Шойгу відсвяткувала Новий рік "непатріотично", розгулюючи по бутіках у Дубаї.

Дочка Шойгу розважалася у бутиках у Дубаї, поки у Макіївці HIMARS громив російських "мобіків"

Незважаючи на війну, вище керівництво РФ продовжує сибаритствувати та насолоджуватися життям. Дочка міністра оборони РФ Сергія Шойгу Ксенія засвітилася у Дубаї на новорічні свята.

Про це дізналося російське опозиційне видання SOTA.

Про доньку Шойгу правда розкрилася через необережну публікацію російського депутата-"єдинороса" Дениса Долженка. На початку січня він опублікував кілька фото з курорту, в яких похвалився, що "утеплився". Завдяки геотегу вдалося ідентифікувати місце розташування російського законодавця: це виявилася столиця Арабських Еміратів.

На фото поруч із Долженком виявилася і 31-річна Ксенія Шойгу, яка є не тільки донькою міністра оборони РФ, а й сама на посадах. Вона, зокрема, є радником глави Торгово-промислової палати РФ і президентом Федерації тріатлону Росії.

Депутат Долженко запевняв, що сфотографувався з дочкою Шойгу у Вологді. Однак це виявилося брехнею. Річ у тім, що бутиків Louis féraud, на тлі якого було зроблено фотографію, у Росії не існує. А ось у Дубаї, де зараз відпочиває російський законодавець, їх чимало.

Судячи з усього, дочка міністра оборони РФ провела новорічні свята в Арабських Еміратах, насолоджуючись життям, тоді як тисячі мобілізованих помирають на фронтах України під вогнем HIMARS й іншого озброєння.

Примітно, щоу Дубай на ці новорічні свята вирушила і дружина прес-секретаря російського диктатора Дмитра Пєскова Тетяна Навка з дочками. Вона поділилася цими відомостями у соцмережах, за що зазнала різкої критики.


Раніше Діалог.UA повідомляв, що дочка Шойгу живе у країні НАТО та вже отримала громадянство.

Ми також писали, що поки Шойгу погрожував війною ЄС, його дочка Ксенія розважалася в Італії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини