17 січня 2023, 08:02

Навіть Путін не допоміг: українка Байндль упевнено розібралася з росіянкою на Australian Open

У матчі першого раунду на Australian Open 2023 українка Байндль упевнено переграла росіянку Рахімову, навіть незважаючи на присутність на корті символіки РФ і портрета Путіна.

Навіть Путін не допоміг: українка Байндль упевнено розібралася з росіянкою на Australian Open

Учора, 16 січня, в Австралії стартував щорічний тенісний турнір, у якому беруть участь не тільки українці, а й були допущені російські спортсмени. На трибуни підтримати Рахімову прийшли фанати з РФ, які принесли з собою не тільки прапори, а й одягли футболку з Путіним.

Незважаючи на таку відкриту провокацію з боку росіян, Байндль у трьох сетах розібралася зі своєю суперницею, інформує ресурс BTU на своїй сторінці у Twitter.

Уболівальники з РФ намагалися показати всім присутнім, що вони не тільки з Росії, а й сильно пишаються цим. Позаду себе вони вивісили прапор РФ. Один прийшов у футболці з Путіним, а другий - у кольорах російського прапора.

Байдль уперше у кар'єрі вдалося пробитися до другого раунду турніру, а суперниця була переможена з рахунком 7:5, 6:7 і 6:1.

На інцидент із російською символікою вже відреагував посол України в Австралії Василь Мірошниченко, який закликав учасників турніру дотримуватися "умов нейтральності".

Байндль зізналася, що не очікувала побачити на трибунах російську символіку. Вона не виключає, що це могло бути провокацією. При цьому з чотирьох уболівальників вона впевнена тільки у тому, що один точно був із РФ, а решта, можливо, іноземці. Між собою вони не розмовляли.

Навіть попри мовчання, чоловіки явно намагалися своєю поведінкою та символікою психологічно тиснути на українську тенісистку. Однак на ділі це тільки підштовхнуло Байндль зробити все можливе, щоб перемогти Рахімову.

Раніше ми повідомляли, що 13 січня до Києва прибув мер Будапешта та зізнався, що він повністю на боці України у війні проти РФ.

Нагадаємо, окупанти побудували у Маріуполі тимчасові будинки, квартири в яких коштують дорожче, ніж до подій 24 лютого 2022 року.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини