19 січня 2023, 07:56

Фільм "Ма!" показав ментальну прірву між українцями та росіянами

У серпні 2022 року на екрани вийшов фільм "Ма!", що розповідає про події війни та показує прірву у менталітеті між українцями та росіянами.

Фільм "Ма!" показав ментальну прірву між українцями та росіянами

Презентація фільму відбулася 19 серпня 2022 року. Режисером стрічки є Богдан Железняк, а головну роль виконав Максим Яковлєв. Сама картина доступна на каналі YouTube.

Режисер підкреслив, що головна ідея фільму - дати зрозуміти глядачеві велику різницю у менталітеті українців і росіян, щоб на Заході розуміли відмінності двох "братніх" народів", інформує "Україна 365".

Железняк заявив, що суть його фільму можна описати як одним словом "контраст", так і двома "світло та темрява".

Ідею фільму йому підказала бабуся, яка щодня слухала радіоперехоплення та телефонні розмови між окупантами та їхніми рідними. Саме бабуся і запропонувала онукові розкрити у фільмі головний феномен такого поняття, як душа.

Сюжет фільму "Ма" такий: окупанти потрапили під обстріл української артилерії у районі Ізюму влітку 2022 року. У живих залишився тільки один ворожий солдат, який отримав поранення ноги. Він насилу знайшов працюючий телефон, щоб додзвонитися додому. Окупант намагається донести до матері, що в Україні справжня війна, вони зазнають поразки, вони вбивці та ґвалтівники. Однак рідна мати нічого слухати не хоче, заявивши, що Путін говорить зовсім інше, а російська армія воює тільки проти "нацистів" і "бандерівців".

Наприкінці фільму з'являються українські захисники, які проводили зачистку. Синові телефонує мати, яка турботливо запитує про його справи.

Головний актор Яковлєв зізнався, як до 24 лютого 2022 року ніколи б не подумав, що така телефонна розмова між сином і матір'ю могла мати місце у реальному житті.

Нагадаємо, 18 січня президент України дав зрозуміти, що Путін готується до реваншу та нового наступу.

Тим часом ЗСУ у районі Водяного знищили 7 ворожих БМП із гаубиці М777 у помсту за події у Дніпрі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини