24 січня 2023, 14:08

У Росії проти футболіста та блогера Савіна порушили справу – той відреагував як справжній чоловік

Відомий спортсмен Євген Савін виступив проти так званої "спецоперації" РФ і покинув територію своєї країни.

У Росії проти футболіста та блогера Савіна порушили справу – той відреагував як справжній чоловік

Ексфутболіста московського "Локомотива" та молодіжної збірної РФ Євгена Савіна, який нині емігрував і веде блогерську діяльність, звинуватили у "дискредитації" російської армії, передає Діалог.UA за матеріалами ЗМІ РФ.

Відомо, що Савін не підтримав вторгнення військ РФ в Україну, покинув країну у травні 2022 року після антивоєнного випуску на своєму YouTube-каналі з українськими спортсменами. Тепер щодо нього порушили адміністративну справу.

Примітно, що кляузу у поліцію настрочив депутат Держдуми РФ Терюшков. Правоохоронці тут же потроїли перевірку та, звісно ж, "знайшли" у діях Савіна ознаки злочинів.

Сам блогер відреагував на звістку про порушення справи досить оптимістично. Він розмістив цю інформацію в усіх своїх акаунтах і підписав так:

"Усім салют! Рідкісний випадок, коли пишаюся собою".

Тим самим вимушений емігрант продемонстрував і шанувальникам, і недругам, які цькують його у РФ, свій істинно чоловічий характер.

Нагадаємо, футболістка збірної Росії Надія Карпова різко звернулася до Путіна та Лукашенка.

Як раніше ми писали, легенда радянського та російського футболу Канчельскіс голосно викрив РФ: "Іспанці продали гру на ЧС-2018".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини