20 лютого 2023, 12:02

З'явилося відео, як Панін і Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що дуже не сподобалося росіянам

У пропутінських "патріотів" неабияк "бомбить" після яскравого виступу українського та російського артистів Паніна та Сердючки в Іспанії.

З'явилося відео, як Панін і Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що дуже не сподобалося росіянам

Російський актор Андрій Панін, який не підтримав "спецоперацію" та залишив територію РФ, перебуваючи в Іспанії, вирішив виступити на сцені разом з українським артистом Андрієм Данилком (сценічний образ - Вєрка Сердючка), інформує "Обозреватель".

Під час виступу Данилка Панін піднявся на сцену та висловив низку компліментів на адресу українського колеги, який нещодавно втратив голос, але, тим не менш, вийшов до глядачів у своєму найвідомішому образі.

Панін жартував у футболці з написом "F***ck Putin" і став танцювати під пісню, в якій співається про російського диктатора ("Путін, щоб ти здох!").

Примітно, що у Росії прокремлівські мас-медіа, побачивши таке, вибухнули цілою серією публікацій, у яких вельми погано прихована їхня ненависть.

Путінські пропагандисти почали звинувачувати Паніна у "зраді" та зі злістю (а може, і з заздрістю?) пишуть, що Панін нібито "взасос" поцілував сценічну маму Вєрки Сердючки (її роль виконує українська акторка Інна Білоконь).

"До артистки, яка витанцьовує під антиросійські пісні, на сцену піднявся Олексій Панін, - ще одна "зірка" з дивними переконаннями та звичками", - так висвітлили виступ російські ЗМІ, які зомбують власне населення за "темниками" з Кремля.

Нагадаємо, у центрі Москви росіяни на Новий рік танцювали під Вєрку Сердючку.

Крім того, актриса Барбара Брильська чітко відповіла на спробу росіян "вирізати" її з "Іронії долі".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини