21 лютого 2023, 10:04

Король жахів Стівен Кінг коротко, але яскраво відреагував на візит Байдена до Києва

Відомий письменник, режисер і сценарист Кінг відзначив мужність американського президента Байдена, який приїхав до Києва.

Король жахів Стівен Кінг коротко, але яскраво відреагував на візит Байдена до Києва

Всесвітньо відомий американський письменник, автор численних бестселерів Стівен Кінг (званий прихильниками Королем жахів), який підтримує Україну в її боротьбі проти російських загарбників, красномовно відреагував на історичний візит президента Джозефа Байдена до Києва. Своїми враженнями він поділився у Twitter.

Як відомо, Байдена багато хто відмовляв від поїздки до воюючої України, де йому не могли надати належний рівень безпеки через постійні російські обстріли. Проте президент США заявив своїй команді, що хоче публічно продемонструвати солідарність з усім народом України.

"Говоріть що хочете про Джо Байдена - у цієї людини ярд мужності", - так написав Стівен Кінг.

Легендарний письменник зауважив, що президент США проявив справжню мужність, приїхавши в Україну саме у той час, коли там триває війна, розв'язана Російською Федерацією.

Нагадаємо, у понеділок, 20 лютого, президент США Джозеф Байден здійснив історичний візит до Києва: у Мережі з'явилися фото та відео, на яких американський лідер разом з українським колегою Володимиром Зеленським перебуває у центрі столиці.

Крім того, Байдену пропонували організувати зустріч із Зеленським у Львові або на польському кордоні, щоб гарантувати безпеку, але президент США наполіг на поїздці саме до Києва.

Варто зазначити, що у столиці України Джо Байден провів переговори з керівництвом України та відвідав знакові для нашої країни місця.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини