2 березня 2023, 13:07

"Вони ще до початку війни були пов'язані", – російський актор Панін висловився про пропутінських колег

Олексій Панін спробував пояснити негідну поведінку колег, які відкрито підтримують Путіна та війну проти України.

"Вони ще до початку війни були пов'язані", – російський актор Панін висловився про пропутінських колег

Російський актор театру та кіно Олексій Панін, відомий своєю антивоєнною й антипутінською позицією, який емігрував з країни, заявив, що такі люди, як Володимир Машков, Костянтин Хабенський, Євген Миронов і Дмитро Дюжев, були тісно пов'язані з російською владою ще до війни, тому не дивно, що вони активно підтримують путінський режим і сьогодні, під час повномасштабної війни РФ проти України.

"Вони пов'язані з цією владою, з Путіним і його командою. Вони вже давно, ще до початку війни, були з ними пов'язані. Звичайно, після початку війни вони не могли ввімкнути задню, тому що вони вже одна команда", - висловив свою точку зору Панін в інтерв'ю Олесі Бацман.

При цьому про Дюжева актор відгукнувся вкрай невтішно: "Не хочу його ображати, але Діма завжди таким був (не хочу матюкатися). Він завжди був зручним. Я спостерігав його дуже часто. Я бачив, як він поводиться з Балабановим, Михалковим (російські кінорежисери - ред.)".

Водночас Євгену Миронову Панін дав зовсім іншу характеристику: "Мені здається, він дуже розумна людина та заручник певних обставин. Чи може це його виправдовувати? Не знаю. Мені здається, це не виправдання".

Нагадаємо, Олексій Панін і Вєрка Сердючка заспівали на одній сцені про Путіна, що викликало негативну реакцію у росіян.

Раніше Олексій Панін звернувся до колег з емоційною промовою: "Ваша країна вбиває людей, як ви з цим живете?"

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини